aga_irlandia
MAMA PO RAZ PIATY:)
dzien doberek
witam sie i zmykam do obowiazkow
milego dnia
witam sie i zmykam do obowiazkow
milego dnia
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Hejka kobitki
My sie leczymy, noc byla fatalna, bo Sophijka nie mogla spac bo jej zatkany nosek nie pozwala, a zwolennica gruszki i wody morskiej to ona nie jest takze byla awantura. dzis juz troszke lepiej tzn nie leci jej z nosa, ale ciagle wyglada na oslabiona... mam nadzieje ze obejdzie sie bez lekarza...hmm
Sylwia a Ty kiedy wylatujesz???? Nadinka wyzdrowiala?
tak puściutko
szkoda tylko że laski tak szybko uciekły
może je wystraszyłam
ale nie bój żaby-nie zapomnimy
Mi Mlody dzis placze a wogole to 2 ostatnie dni idzie spac ok 20 spi 1 h wstaje i wyje przez kolejne 1,5
a dzis o 5.30 jazda na calego az w koncu wlaczylam mu bajki i tak siedzial w lozeczku wiec nie wiem co mu
A jutro moj T ma rozmowe i okaze sie czy ta nowa przejmujaca firma zatrzyma go czy nie
kurka mam nadzieje ze bedzie oki







