aga_irlandia
MAMA PO RAZ PIATY:)
ja zagladam Drozdusia......ale juz niedlugo bo gosci beda dzis wiec zajeta bede
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Bożenko obejżałam tą stronkę szok aż nie mogłam uwierzyć
Drozdusia już będzie coraz lepiej ale najważniejszy dla mnie też zawsze był sen
SYLWIA MIŁEGO LOTU;-)
trzymajcie kciuki cioteczki za mala 




Ja dzieciaczki pokompałam ale dzis z przebijami bo amela tak szalała że Michał sie wystraszył i chyba juz nie bedzie chciał mi myc sie pod prysznicem a tak ładnie było
myslałam że ją uduszę lała woda a jak na nia nakrzyczałam to zaczeła piszczec no i mały zaczął płakac
mam nadzije że zbytnio się nie zraził, eh a teraz wieczór przed tv pozostał