• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Limerick

reklama
dzień dobry:-) a tutaj widzę bez zmian....no ale mamy weekend więc nie ma co się dziwić:sorry: może w tygodniu coś się rozbuja:eek:
ms.marple doleciałaś już?jak podróż?
zmykam w takim razie,może potem będzie z kim poklikać:-p
 
dzien doberek:)
ja sie melduje i znikam bo czeka nas duuuuuzo pracy:)
idziemy podpisac kontrakt o 12 na nowy domek i od razu sie przeprowadzamy!!!!!!!tak wiec moje drogie prawdopodobnie nie bede miec neta( chyba ze ktos bedzie mial niezabezpieczony to se pociagne hehehhe).....tak wiec prosze wybaczyc i usprawiedliwic moja nieobecnosc...
 
ja sie usprawiedliwiam dopiero do domu wrocilam :) od rana od 7 mnie nie bylo z przerwa na przebranie hihiihih a dzisiaj wychodze chce otworzyc drzwi od samochodu i zonk zamarzniete musialam niezle szarpnac zeby sie otworzyly hihihih ale pochwale sie ze juz mi jazdy lepiej ida hihihi jada :)
milego wieczorku laski :)
Drozdusia jutro napisze jak pracuje bo jutro bede na 100%wiedziec :)
 
Hejka dziewuszki ;-) no ja się wcale nie dziwie ż;-)e tu tak pustko :-D przy takich mężusiach jak np, mój hhehe posprzątał ugotował dziećmi się zajoł i tak pachnie wow same pyszności i jeszcze mną się zajmuje ;-):-D a my znowu weekend filmowy:-D Agula a gdzie teraz się przeprowadzasz?? i to się chyba tak z dnia na dzień wyklarowało co? napisz cosik więcej :tak: lece bo moja miłość czzeka hihihi:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry