ms.marple
Zadomowiona(y)
witam sie!
Bozenka takie pustki to tu teraz codziennosc :-(
chyba będę musiała monologi uskuteczniać


a co u ciebie justysia? juz wciągnęłaś się do codzienności? pracujesz na full?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
witam sie!
Bozenka takie pustki to tu teraz codziennosc :-(


a godzinke póżniej facet chciał wyminąc sasiadów smietnik i go obruciło i uderzył w krzatyny i dachował
wyleciałaz ze szwagrem z domu ale na szczęscie kolesiowi nic sie nie stało:-) ja uciekam bo w weekend nie było mnie w chatce < apropos cudownie i miło spędziłam czas;-)dzięki> i muszę poogarniac ciutkę,ale będę zaglądac może w tym tygodniu cosik sie rozkreci
no ale dziś już poniedziałek i do tego T zaczyna nocki
:-( ach,jakoś przeboleję
Sylwia tobie teraz to sie chyba nie nudzi;-) Drozdusia co Ty na czwartek co?? może byśmy się do Ciebie zwaliły co?? hehheh daj znać czy Ci pasi oki?? Ja też witam nową mamusie
Na szczęście obiadek mam i dzisiaj za dużo robić nie musiałam hahh
mięska wczoraj napiekliśmy
i dzisiaj jak znalazł
więc troszku wypoczełam
