alex2339
Fanka BB :)
Witam sie mamusie
wkoncu do was zagladnelam ale jestem taka zapracowana ze nie mam nawet czasu zeby na tylek usiasc
Ale za to weekend odpoczelam zesmy caly weekend nad oceanem spedzili ale ja oczywiscie madra glowa na spacer wybralam sie bez czapki a teraz zatoki mnie bola
ide kawusie dopic
wkoncu do was zagladnelam ale jestem taka zapracowana ze nie mam nawet czasu zeby na tylek usiasc
Ale za to weekend odpoczelam zesmy caly weekend nad oceanem spedzili ale ja oczywiscie madra glowa na spacer wybralam sie bez czapki a teraz zatoki mnie bola
ide kawusie dopic




a Markowski mówił że mam sobie gdzieś wywiać
a teraz mam domowe przedszkole i nawet spacerków nie ma jak


podobno bywają kilkunastometrowe fale

jestem ciekawa co Lola będzie z nią wyczyniać.no i muszę upchać gdzieś jej graty bo nie będzie miejsca na choinkę.pewnie wylądują w kuchni