• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Limerick

drozdusia ja jak najbardziej we czwartek się stawię bo już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę maluszka:tak::-D:-D

martuana była w name it i kupiłam tylko spodenki i bluzeczkę, nie było żadnego wyboru ale byłam przed zamknięciem i panie dopiero się sprężały z metkowaniem nowej porcji ciuszków:eek:


babki a co do spotkanka grudniowego to może się spotkamy w jakimś fikolandzie? co wy na to? czekam na opinie i na inne propozycje
 
reklama
ok laski to umówmy się że pępkowe jest w czwartek.a jak z godziną?ja się dostosuję do was tylko dajcie znać jak wam pasuje żebym wyrobiła z przygotowaniami.no i fajnie byłoby wiedzieć ilu sztuk mam się spodziewać;-) coby jedzonka było wystarczająco duuuuużo:tak:
 
dzieńdoberek
pobudka hop hop
haloo gdzie wy jesteście?

hmmmmmmmmmm pusto:shocked2:idę na kawkę

o raju!! babki rano wstałam i z lekka próbowałam się ogarnąć ale się nie da:eek: bo zarosłam:eek: mam do sprzątnięcia wszystkie szafki i szafy- generalka;-):szok:
tylko kiedy? dzieć nie pozwala i jeszcze dokłada:szok:
i przydałoby się trochę meble poprzestawiać bo się już nie mieszczę
i niedługo jeszcze na to wszystko trzeba choinkę dowalić:szok:
 
cieszę się, że pokawkujemy:tak:

a propos choinki.. to kiedy będziecie ubierały?

aha przywiozłam fasolkowe kolędy dla dzieci, jeśli któraś chce to mogę wysłać w formacie mp3 zrarowane
 
reklama
HEJKA;-)JA DZISIAJ CHYBA W DOMCIU POSIEDZE:szok:POGODA MASAKRA:szok:I JAK TU NIE MIEC DEPRECH?JESTEM TAKA WYPLUTA:wściekła/y: MOŻE W DOMCIU UDA MI SIĘ COŚ POROBIĆ:tak: JA W CZWARTEK TEŻ BĘDE MYŚLE ŻE RAZEM Z JUSTYSIĄ BO MI POKAŻE GDZIE DROZDI MIESZKA:tak:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry