justysia21
Elfikowa mama :D
ojjj biedna Sophijka
te chorobska wstretne.... kurujcie sie dziewczynki 
co do fotelika to za jakies dwa miesiace tez kupimy bo narazie Jula sie w tamtym jeszcze miesci
i nie robi zadym wiec po co sie spieszyc a mam jeden upatrzony i moze bedzie tanszy hihihihi ( na to licze )
co do fotelika to za jakies dwa miesiace tez kupimy bo narazie Jula sie w tamtym jeszcze miesci

oj poelniloby sie z dzieciem w wyrku...
Gosiulka a jaki masz fotelik? bo ja wlasnie przymierzam sie do kupna i szukam...jakies tam typy mam ( niestety te z wyzszej polki ) ale jeszce nie zdecydowalam ostatecznie...
no ja też oczywiście wyspana Mareczek też jeszcze kima super dzionek się zapowiada
taki już jest ten mój lujek;-)
dam znać na fona;-)