D
drozdusia
Gość
w sumie to ja żadnej godziny nie narzuciłam ale z tego co się zorientowałam to laski mają przybywać tak między 12 a 13.no ale to już każdemu pozostawiam wolną rękę-jak komu pasuje.ja w każdym razie jestem jutro od rana na straży;-)
a Madzia się też wybiera?
a Madzia się też wybiera?



no i zakupki przy okazji zrobiłam

....okres swiateczny
takze jak tylko wywiesza grafik zaraz dam ci znaka;-)mykam spacki bom zmeczona