D
drozdusia
Gość
zgadza się Justysia ruch tu dzisiaj żaden
zresztą ostatnio jakoś często cisza zagląda na nasz wątek
fajnie kobietki że jutro będziecie i szkoda Cytrus że znowu ciebie zabraknie:-( będziesz miała sporo do nadrobienia z kawkowania
chyba pora przymknąć oko bo jakoś tak niepostrzeżenie późno się zrobiło
spokojnej nocki i do zobaczenia jutro kobietki;-)
zresztą ostatnio jakoś często cisza zagląda na nasz wątek
fajnie kobietki że jutro będziecie i szkoda Cytrus że znowu ciebie zabraknie:-( będziesz miała sporo do nadrobienia z kawkowania

chyba pora przymknąć oko bo jakoś tak niepostrzeżenie późno się zrobiło
spokojnej nocki i do zobaczenia jutro kobietki;-)
, aż tak zajęte nie będziemy, żeby się nie wyrwać na kilka godzinek i się pobawić
i popędziliśmy na pogotowie, tam kazano nam do szpitala się udać a ostatecznie skończyło się na fotelu dentystycznym, uffff ;-)
;-).... Oliwcia upadła i naderwała sobie więzidełko pod górną wargą i krew się lała, że hej! Na pogotowiu kazali pędzić do szpitala na szycie, w szpitalu lekarz powiedział, że musuelibyśmy do Wrocława, do chirurga dziecięcego się udać, bo on się nie podejmie takiego zabiegu i dodał, że na jego oko to raczej lepsza byłaby wizyta u dentysty! I traf szczęśliwy, że akurat mój tato miał wizytę, więc wnusia wskoczyła na Jego miejsce
...