D
drozdusia
Gość
co tu taka cisza?gdzieś jest jeszcze jakaś inna imprezka???
no nic,idę oglądać człowieka demolkę-chociaż znam to już na pamięć
no nic,idę oglądać człowieka demolkę-chociaż znam to już na pamięć
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
no nic,idę oglądać człowieka demolkę-chociaż znam to już na pamięć
chciałam leciec do Polski ale raczej nie dam rady:-(Szwagierka wróciła a druga przyleciała do nas w odwiedziny i od razu pełna chata
walnę się też na kanapkę i obejrzę Zaginionych a potem serial na tvn heheheh;-)
No Drozdusia ma racje ze mam tyle zaleglosci z kawkowaniem ze hej opije sie tyle kawy ze trzy dni spac nie bede haha
Niewiem co lepsze



camomile jeśli to mały brat to możesz go zabrać ;-)-a jeśli ci nie pasuje to może być wcześniej zaproponuj datęHej. To ja kolo 15 nie dam rady:-( Bo 14 przylatuje moj brat i trzeba sie nim zajac.Ehhhh. Szkoda:-(
Dziewczynki kochane wiem ze temat juz byl ale dzis dostalam list ze szczepia dzieciaki przeciw swinskiej grypie:-(isc czy nie isc?Oto jest pytanieNiewiem co lepsze
![]()