Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
na nka gdzie ja mam zobaczyc sylwie w dlugich wlosach????????????????????????/
hehehe aine do mnie tez bys mogla przylezc na kawke......jesli chcesz![]()
ja tez na kranowce i powiem wam moje drogie ze woda tutaj jest bardziej czysta niz ta nasz w polsce....i jak sie napijecie kranowki to wam nic nie bedzie
aaa mialam zapytac....ktora ma ogrzewanie olejowe?????/ciekawa jestem bo dzis zatankowalam wlasnie i nie wiem na ile mi ten olej starczy[/quote
uff juz sie wystraszylam ,ze tylko ja gotuje na tej kranowie
tez chcialabym sobie przedluzyc wlosy bo nigdy nie mialam dluzszych niz do ramion(tak mi niestety slabo rosna....wogole mam je takie liche)i jestem ciekawa jak by mi bylo,ale moj mąż ciagle mi to wybija z glowy,jakos mu sie to nie podoba!ale ja i tak chyba sie na to skusze:-)moze po nowym roku...milego wieczorku:-)
... Kurcze, nasze pierwsze odwiedziny u kogoś dziś były i było sssuuuppppeeerrrrr... Tak swoją drogą szkoda, że tak daleko mieszkamy od siebie, mniejsze szanse na spotkania w realu
... Pozdrawiam mamusie i do jutra, idę dziecię kąpać, pa pa pa :-)A ja też wszystko na kranówie gotuje... Kurcze, nasze pierwsze odwiedziny u kogoś dziś były i było sssuuuppppeeerrrrr... Tak swoją drogą szkoda, że tak daleko mieszkamy od siebie, mniejsze szanse na spotkania w realu
... Pozdrawiam mamusie i do jutra, idę dziecię kąpać, pa pa pa :-)