Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
cześc dziewczynki![]()
mam na imię Monika, mieszkam w Limerick i jestem w 33 tygodniu ciąży:-) i tak sobie myślę że fajnie by było gdybyście przyjęły mnie do swojego grona...
co Wy na to?
;-)
!!!! A napiszesz coś więcej o sobie? Ja tu jestem od września'07 i niedawno urodziłam córeczkę! Pozdrawiam 
Krycha ma racje juz jestes nasza. Ja jestem tu dwa lata i urodzilam coreczke w tym samym dniu co KRYCHA tylko kilka godzin wczesniej!!!:-)cześc dziewczynki![]()
mam na imię Monika, mieszkam w Limerick i jestem w 33 tygodniu ciąży:-) i tak sobie myślę że fajnie by było gdybyście przyjęły mnie do swojego grona...
co Wy na to?