• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Limerick

wiesz co megan ja nie tyle boje się porodu w Irlandii co samego porodu... to moje pierwsze dziecko i nie wiem czego sie spodziewac...ale jeszcze 47 dni....
ja co jakiś czas czuje ostre kłócie w podbrzuszu, czy to są skurcze?

a świeta? po raz 3-ci w Irlandii, i jeśli mój mały nie zrobi mi niespodzianki to na porodówce...


http://www.suwaczek.pl/" title="odliczanie do porodu, wiek dziecka"><img border="0" src="http://www.suwaczek.pl/cache/bd0146bb92.png?html"></a>
 
Ostatnia edycja:
reklama
Słonko!nie ma się czego bać!!!
ja każdą mamuśkę namawiam na epidural..dzięki nie mu przez 90 % porodu rozmawiałam z Księciem,a nie zwijałam się zbólu!!
oczywiście będzie bolało,ale to już tylko moment samego wyjścia dzidzi(w moim przypadku ok 45 min) zaś sam poród trwał 19 godz,nie licząc,że 48 godz przed porodem odeszły mi wody!!

te kłócie w brzuszku jest normalne..to skurcze przepowiadające normalne pod koniec ciąży!!ja niestety mam już bóle krzyżowe,ale z tym nie da się nic zrobić chyba,że chcę się faszerować lekami przeciwbólowymi!!
 
Dzieńdoberek wszystkim;)
Dziewczyny mam pytanko czy któraś z Was zna może jakąś fryzjerkę, która sobie dorabia w domku?? Nie chcę sobie farbować włosów tylko jakoś podciąć końcóweczki i przód jakoś bo tak rosną mi moje kłaczki bezwładnie i mnie coś wzięło ale to pewnie dlatego że łóżeczko chciałam kupić wczoraj a w sklepie nie było już go i muszę czekać:-( Jak któraś z Was zna jakąś fajną fryzjerkę będe wdzięczna:-) Poza tym pogoda do bani, można zwariować:baffled: Moja mała właśnie to robi a dzidziuś też od rana kopie jak szalony:-D
 
reklama
czesc laseczki!!!
nr tel do fryzjerki Moniki z corbally 0851305550!ja jestem zadowolona z Jej twórczości!!
pogoda do dupy....,ale Książe dopiero wyszedł do pracy,więc poranek spędziłam na zakupach...szok,,zapomniałam jakich zawsze podpasek używałam i stałam jak ten czubek przed półką w sklepie!!tym bardziej zabawnie wyglaądałam z tym wielkim brzuchem..irlandki aż głupio patrzyły!!
kupiłam też pampersiki dla maluszka!!
i kapcie do szpitala,bo ja w domu nie nosze!!czyli w sumie teraz tylko czekać..ale oby nie zbyt szybko to się zaczeło!!
susanaah nawet grzecznie się bawi,więc ja chyba pójdę zrobić sobie maseczkę,ciepłą herbatkę i jakieś romansidło może obejrze!!dzisiaj poprostu dzień dla mnie mimo,że pierdek biega gdzieś koło mnie
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry