• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Limerick

dzień doberek.
Justysia to miałaś rzeczywiście nockę z wrażeniami;-) moja dzisiejsza też kiepskawa.Lola co prawda spała ale malutki cały czas marudził,prężył się... w sumie to nie wygląda jak typowa kolka tylko jakby kupki nie mógł zrobić.dziwne bo dzieciaki na piersi zwykle nie mają z tym problemów.i Laura rzeczywiście robiła często,rzadkie i dużo.czasami po same pachy:-D a mały zawsze musi się namęczyć zanim coś wydusi i wcale nie jest tego dużo.taki placek:sorry:kurczę zastanawiam się od czego bo nie jadłam nic co powodowałoby zatwardzenie:eek: i nie wiem jak mu pomóc...
zmykam na śniadanko a potem może bujnę się do kościoła o ile nie lunie:confused2:
 
reklama
Hej, hej :-)!!! Dzięki dziewuszki za miłe powitanie, stęskniłam się za Wami jak nie wiem!!! Chciałam ponadrabiać zaległości, ale jest tego ttttyyyyyylllllllleeee, że przełożę to na inny dzień :sorry:... Dziś wężolkiem się trzeba jeszcze nacieszyć, nie :-p;-)? Udanej niedzieli życzę :tak:
 
ech co za pogoda.nawet nie wiem czy się z domu ruszać:confused2: raz pada i wieje a za chwilę słoneczko.czy ktoś mi może powiedzieć o co tu tutaj chodzi?:growl::oo2::hmm:
dobrze że wczoraj zrobiłam obiad na dwa dni bo jakoś nie mam dzisiaj chęci stać przy kuchni:sorry:
 
reklama
my w sobotę ściągnęliśmy choinkę ze strychu, żeby zobaczyć w jakim jest stanie i tak z rozpędu już ja ubrałam:-D:-D:-D

to chyba najwcześniej ubrana choinka w moim życiu, jako że zazwyczaj ubierałam w wigilię albo dzień wcześniej w moje urodziny:tak::-D:-D

maluch jeszcze w sobotę ignorował drzewko a wczoraj zaczął ściągać bąbki:eek::-D:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry