Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
...Laseczki,a co powiecie na imprezkę około pępkową u mnie po 22.11??
upiekłabym jakieś ciacha,kawka i plotuchy??dajcie znać czy to ma sens?!
a po 22 bo do 22 jest moja mamka
, a ja w Polsce, ale będę z Wami jak zwykle wirtualnie :-)!!!
dzisiaj mu sie wspomnialo o paszporcie...zaczelo sie szukanie w calym domu!gdy paszportu nigdzie nie znlazl zaczal myslec gdzie ostatnio go używał,przypomnial sobie ,ze jechał autem do niemiec i w aucie ostatnio widzial dokument...mhh w tym problem,ze autem nasz tato jest we francji!!!!!!!!!!!no i teraz jak z francji w 1 dzien dostarczyc list???gdyby nie swieto w polsce to by bylo mozliwe - firma kurierska,ale firmy te pracuja tylko w dni robocze..byly rozne pomysly ale raczej sie tu nic madrego juz nie wymysli?chyba,ze ktoras z was ma jakas propozycje????normalnie szok....