megan234
Fanka BB :)
cześć Laseczki!!
gastone..trzymam kciuki za Jasia!!
potrzebuje rady...sposoby na wypranie (niezbyt męczący sposób)dywanu(zabrudzenia....robota Susanaah) chodzi mi jakie środki??itd
i jakieś łatwe niedrogie przepisy na wykwintną kolacyjkę!!szukam pomysłów na te chrzciny!!
myśle,że z przepisów nie tylko ja skożystam...przydadzą się i na inne okazje!!
a moje samopoczucie dzisiaj...cudowne...brzuch mnie boli jak zwykle skrcze też czuje,ale za to wstałam zadowolona i pełna werwy!
czekam na rady
gastone..trzymam kciuki za Jasia!!
potrzebuje rady...sposoby na wypranie (niezbyt męczący sposób)dywanu(zabrudzenia....robota Susanaah) chodzi mi jakie środki??itd
i jakieś łatwe niedrogie przepisy na wykwintną kolacyjkę!!szukam pomysłów na te chrzciny!!
myśle,że z przepisów nie tylko ja skożystam...przydadzą się i na inne okazje!!
a moje samopoczucie dzisiaj...cudowne...brzuch mnie boli jak zwykle skrcze też czuje,ale za to wstałam zadowolona i pełna werwy!
czekam na rady
!!!!!!!! Wiem, że sobie poradzę, ale nie jestem w stanie sobie tej podróży wyobrazić
... Myślałam, że obejdzie się bez bagażu podręcznego, ale jednak nie, szok
!!!!!! Z każdym dniem mam coraz większego pietra
, szkoda, że nie da się pstryknąć palcami i już!!!! 
no ale teraz tak ciezko o prace ze nawet nie bedziemy tego rozwazac 4 miesiace szybko mina mam nadzieje i wszystko wroci do normy.tylko to kolejny problem z tym paszportem bo maz potrzebuje DOWOD
pozdrawiam was do pozniej
wiec przyleci do nas wieczorkiem!
,a i moj maz co prawda jest tutaj dluzej niz trzy lata ale pracuje legalnie trzy,a tam jest napisane trzy z czterech,czyli mysle ze przejdzie,a no i zaczol pracowac w sierpniu,a maly sie urodzil w czerwcu,i nie bylo problemu.Sprobujcie wyslac,a najwyzej wam napisza co mozecie innego zrobic.Powodzonka zycze i buziaki dla Wikusi,szkoda ze biedactwo tak sie musi meczyc:-(pozdrawiam wszystkie dziewczyny:-)
...
A to dzięki pomocy Natalii, która podała mi fachowe instrukcje i się do nich systematycznie stosuję:-)pobudka o 9:00, ok. 14.00 drzemka tak ze dwie godzinki, ok. 21:00 kąpiel, flacha i lulu do rana! a wczesniej-masakra! zasypiala nam nieraz o 3 nad ranem!!i to jeszcze musieliśmy ją bujac w wózku, a teraz sama w łóżeczku usypia