martuana
Początkująca(y)
Bożenko prawda za ciepło w mieszkaniach
na dworzu też ciepło mimo śniegu bo bezwietrznie
i dlatego pogoda zdradliwa
a Malik czapy ło matko nieznosi i na siłe trza było
ale wkońcu w domciu jesteśmy Sylwia forum jest otwarte i myśle że każda z nas wie o tzw. kontrolkach
a ja wziełam się za gotowanie i sprzątanie aż mi się chce w każde kąty pozaglądać
;-) A zrobiłam sobie też dzionek dla siebie i zrobiłam sobie maseczke z glinki a Mareczek jak na mnie zerknoł najpierw się wystraszył a teraz nie daje mi spokoju i chce się bawić w potwora



. Zielona jestem w tych klimatach