aga_irlandia
MAMA PO RAZ PIATY:)
witaski skladam i pozdrawiam
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
hej mamkino ja w koncu mam na czym siedziec
odkopalam sofy i krzesla z moich gratow i juz jakos nowa chatka wyglada
) a roboty mialam oj mialam
![]()
a wiec oficjalnie zapraszam mamki na kawuche
te z bliska i te z daleka
![]()
milego dzionka![]()

a gdzie to sie kochana przenioslas?? fajnie ze uporalas sie z urzadzaniem :-) zycze zeby dobrze sie wam mieszkalo w nowym miejscu![]()
! Miłego dnia :-)z tego co mi wiadomo to jestesmy sasiadkamimoze nie najblizszymi ale z tej samej wioseczki
![]()
witaski mamki i uciekam na sniadanko![]()