_Roszpunka_
szczęśliwa mamusia :)
biedna madziakowalik... zawsze jak sobie cos wybierze to ja straszycie ze zle miejsce i strach mieszkac;-)

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

mam nadziej ze bedzie sie nam mieszkalo ok ..


! Obiad już mam gotowy, pranie zaraz się skończy prać, więc tylko rozwiesić, w chacie ład jako taki, więc mogę się lenić, zwłaszcze, że pogoda nie nastraja do niczego innego 
! Teraz postanowiłam zrobić sobie małą przerwę i kuknąć co się tu dzieje 



No wiem ze musze ale nie sadzilam z blizniakami bedzie tak ciezko :-(
ale plecy juz mnie mniej bola moj M nasmarowala mnie jakas mascia i troche przeszlo uuuffff co za ulga
Krycha macie juz imie dla maluszka ?
, mi w pojedynczej błogo nie jest a co dopiero bliźniacza... Ale mąż widzę pomocny! Dobrze, że masz w Nim wsparcie ;-)
liczę jednak, że lekarze się nie mylili ;-)! A Wy już myśleliście nad imionami dla chłopaków???