K
krycha
Gość
Nie wiem czy pamiętacie, ale pisałam Wam kiedyś, że moja siostra też urodziła wcześniaczka (pod koniec 7 misiąca), który miał strasznie dużo problemów zdrowotnych, bo jednym z następstw wysokiego ciśnienia mojej siostry i wcześnijeszego porodu był wylew do mózgu... A dziś jedyne co go zdradza to to, że jest drobny!!!!! Ma 2,5 roku, gada jak najęty, pełnymi zdaniami, wszystko powtórzy, nawet śpiewa kawałek jednej piosenki po angielsku hehehe!!! Tylko nie chce się jeszcze rozstać z pieluchami... Ale ogólnie jest git!!!! I życzę takiego zdrowia wszystkim brzdącom, które za szybko się urodziły
!!!!!!!!!!!!!!
Bardzo się cieszę!!!!!!! Wyglądają na wygodne ;-)
Aga_irlandia - trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!! krycha buciory ochrzczone i egzamin zdały -jestem zadowolona![]()
Bardzo się cieszę!!!!!!! Wyglądają na wygodne ;-)
Aga_irlandia - trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!! Taka jest moja teoria... A tak swoją drogą chyba niczego nie jesteś w stanie odmówić swojemy synkowi jak tak na Ciebie tymi wielkimi, ładnymi oczkami spojrzy, co? ;-)