reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Tak sobie kontrolnie tu weszłam i ttttyyyyyllllleeeeee czytania :-D:-D:-D

Witam serdecznie
jestem tu nowa tu tzn. na forum w Irlandii w Limerick
przyjerchalam tu z dziecmi i mezem i zaczynam sie nudzic...

Witam nową mamusię :-)! Mam nadzieję, że już się nie będziesz nudzić ;-)! Widzę, że po sąsiedzku mieszkamy... Ja mieszkam midzy pocztą a hotelem Marriott :sorry2:! Aaaa i taka mała rada - edytuj swoje posty żeby nie było ich jeden pod drugim, bo "dostaniesz po uszach" od moda :cool2:

Martuana, a Ciebie co na tak długo wcięło???

Dzindusia, piękny suwaczek, ale żeby Ci się ostał na stałe to wklej go w sygntaury, w ustawieniach ;-)

Alex2339, co zrobisz, taki zasmarkany okres... Najgorsze jest to, że jak już jedna osoba w domu zachoruje to potem lawiną już leci na wszystkich... Zdrówka :blink:

Ms.Marple, szukasz fury dla Bąbla? Niestety nie pomogę, Oliwka nie posiada takiego cuda, no chyba, że wózeczek, to możemy pożyczyć :-D

Natinke18, znaczy w przyszłym tygodniu spotkanko u Ciebie? Ja się piszę jak najbardziej, zwłaszcza, że opuszczę Was, moje drogie panie na troszkę :tak:

Sylcia007, jak samopoczucie dzisiaj? Wiesz, życie już jest takie dziwne, że jak się coś sypie to kompletnie, zwłaszcza przed jakimś ważnym wydarzeniem :sorry:, ale głowa do góry, będzie dobrze!!!!
 
właśnie wróciłyśmy ze spacerku.udało nam się nie zmoknąć i nawet złapałyśmy trochę słoneczka.to był krótki spacer bo nie dałam rady dłużej:sorry2:
ms.marple takiego autka niestety nie mam.zresztą wiesz w posiadaniu jakiej furki się znajduję;-)
Natinke ty się tak nie przejmuj tym syropkiem.najważniejsze że Adusi przeszło:tak:
dzindusia ja mam tu swoją fryzjerkę już od dawna i jestem zadowolona.ma swój salon niedaleko bus station.jak będziesz chciała to mogę ci podać do niej numer;-)
 
drozdusia jasne , skoro mowisz ze jest dobra ;-) chetnie sie przekonam :-):-)

ja niestety mialam pecha do fryzjerek a jak juz jakas ''przypadla mi do gustu'' to jakos zaraz zjezdzala do polski... peszek taki :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
ja mieszkam na przeciw rzeczki na O'Callaghan Strand wiec:)))
yupiiiii ja tez tam mieszkalam przez dobry rok czasu, na rose hill:) Superanckie miejsce bo cichutko a wszędzie blisko no i fajniutkie widoki:) Antinka czy ja od Ciebie dostalam zaproszenie na nk? Nie kojarze po imieniu... no i witam mamę trojki, na tym forum sie nie zanudzisz:) no moze czasem w weekendy hihi

a ja tak troszke pozwole sobie temat zmienic i spytam Was czy znacie jakas dobra fryzjerke w limerick ktora mozecie polecic?? bo czas najwyzszy zadbac o siebie..... :-) i do ladu sie doprowadzic
tak, mysle ze to ta sama od drozdusi, siostra natinki naszej, no i dziewczyny maja jeszcze jedna, chyba maje, wiec dwie do wyboru :)
drozdusia jasne , skoro mowisz ze jest dobra ;-) chetnie sie przekonam :-):-)ja niestety mialam pecha do fryzjerek a jak juz jakas ''przypadla mi do gustu'' to jakos zaraz zjezdzala do polski... peszek taki :sorry2:
no ja to mam problem ze to ja sie przeprowadzam wiec ostatnio skorzystalam znowu jak bylam w limeick :happy2:
Kurczaki moje dziecie zasmarkane biedne... Nie udam sie wiec dzisiaj do kasi i ogorka bo sie boje z nia a nie mam gdzie zostawic. Nadrobimy jutro a dzis sie wygrzewamy. W domku pod kocykiem oczywiscie
 
reklama
Do góry