reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc dziewczyny,

Jestem w ciazy i mieszkam w UK. Bralam od poczatku duphaston i zostalo mi troche. Mam od odsprzedania 4 opakowania (bez dwoch tabletek) £20 za wszystkie! kupione u polskiego gina za £20 za opakowanie. Nie potrzebuje ktoras?

Pozdrawiam
 
reklama
Hej, od niedawna mieszkam w Londynie i brakuje mi znajomych. Mieszkam na Islington, moze jest ktos z tej okolicy, chetny na spacer, kawe?
Pozdrawiam!
 
hej dziewczyny,
Mam nadzieję, że któraś z Was mi pomoże, nie mogę znaleźć odpowiedniego wątku :( Otóż w pażdzierniku planuję na stałe wyjechać z synem do UK, do Coventry. Dziecko ma 5 lat i nie mówi po angielsku. Proszę , napiszcie mi jak wygląda edukacja w UK, gdzie powinnam się zgłosić. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje, z góry dziękuję.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry