reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
to ja za 10 sie opowiem, zebym sie mogla wyluzowac. :) o 13 jak najbardziej mi pasuje :)

maxin, na ktorym pietrze ta restauracja?? na ostatnim?? tam gdzie ciastka sprzedaja i pierogi?? bo to nie ten bar na pierwszym, co??
 
reklama
Wlasnie w kafejce sie mozemy spotkac tak gdzie sprzedaja ciasteczka,a jak nie to poprostu w holu tylko mozemy stoliki zarezerwowac jak bedzie nas duzo????Moze umowimy sie rowniez na jakis rozpoznawczy symol,co bedziemy mialy ubrane,czy cos takiego,bo nie wysztkie kobietki wyslaly zdiecia,wiec nie bedziemy mogly wszystkich rozpoznac????????czekam na cieke pomysly.
Ja moge podac tak dla przykladu moze: ubierzemy bluski tego samego koloru,to tylko pomysl,albo bedziemy miec jakies nakrycie glowy,albo cos inneho?????????HI,HI,HI TAK DLA ROWIEZ ZABAWY ;D ;D ;D
pzdr
 
no to fajnie !ja sie pisze na spotkanie!:)
mozesz mnie na liste wciagac:)
i takie polskie ciasta mozna pojesc?mniam!i pierogi?mniam:)
przed spotkaniem poprosze o mala intsrukcje jak dojs-dojechac zze stacji.bede jechac piccadily jak sie nie myle i bede tam po raz pierwszy :laugh:
ciesze sie ze sie spotkamy. ja proponuje czerwone bluzki
albo nie, no przeciez bedziemy w plaszczach kutkach swetrach, to ja nie wiem. nakrycie glowy ?jak najbardziej, ja tam non stop przeciez nosze hijab ;D
moze kazda z nas bedie tzrymac cos w reku?ale co?
 
10-ty jak najbardziej pasuje!!!!! dziewczyny moze takie czerwone rozki sobie zalozymy >:D ha ha ha, albo srebrne czulki - bo to blizej swiat :angel:
O, albo mozemy miec takie tekturki jak na lotniskach z napisem babyboom - i podchodzic do kazdego i konspiracyjnie szeptac: "babyboom, babyboom" ha ha.

A co do zdjec - sorrki dziewczyny -ale cos mi tu nie dziala - nie moge ich pomniejszyc na tyle zeby tu sie zmiescily :-[ , chyba powinnam miec fotoshop czy cos w tym stylu?
 
Beta pisze:
10-ty jak najbardziej pasuje!!!!! dziewczyny  moze takie czerwone rozki sobie zalozymy  >:D ha ha ha, albo srebrne czulki - bo to blizej swiat :angel:
O, albo mozemy miec takie tekturki  jak na lotniskach z napisem babyboom - i podchodzic do kazdego i konspiracyjnie szeptac: "babyboom, babyboom" ha ha.

A  co do zdjec - sorrki dziewczyny -ale cos mi tu nie dziala - nie moge ich pomniejszyc na tyle zeby tu sie zmiescily :-[ , chyba powinnam miec fotoshop czy cos w tym stylu?

beta z tym babyboom to super pomysl :D
mysle ze jak sie umowimy w holu na dole to sie poznajduujemy, pod warunkeim ze nei ma zadnych spoznialskich wsrod nas i nie bedziemy musialy czekac na nikogo godizne ;)

no to jak: 10.12.05 o 13 w poskowym holu??
 
;)Ja bede na czas ;)
Ale mnie Beta rozmieszylas z tymi tekturkami,dobre,czemu nie..........ale na pewno sie poznamy,wyczujwemy fluidy babyboom :D
w holu o 13.00
Ale fajowo ;)
 
Dla mnie super i te tabliczki tez niezle,chociaz mysle ze mnie i tak bedzie widac a raczej moj brzucholek.
Mam nadzieje ze jeszcze bede miala co na siebie wlozyc.
Juz mam ochote na te pysznosci,zawsze inaczej smakuje jezeli nie trzeba przygotowywac.
 
witam!!!

przepraszam ze sie wcinam w rozmowe :):):)...
podonie jak Wy mieszkam w anglii... niestety ok 300 km od Londynu :(...
ale tak na wszelki wypadek chcialam zapytac czy spotkania dotycza tylko Londynu??

pozdrawiam,
 
reklama
Leedsan witam na naszym watku,odpowiadajac na twoje pytanko,to tak ogranicza sie tylko do spotkan mam z londynu,specjalnie z tego wzglwdu byl zalozony,poniewaz jest nas sporo w tym miescie ;)Szkoda,ze nie mozemy sie wszystkie meszkajace mamy w Angli spotkac,ale byl by to niezly wyczyn,aby dograc takie spotkanie i pytanie sie nasuwa gdzie????????Takze przykro mi,ale w tym watku tylko Londynskie mamcie umawiaja sie na pogawtki LIVE,moze wiecej mam sie pojawi na naszym forum,ktore rowniez beda chcialy i w innych miastach zorganizowac takie spotkanie ;)
Pozdrawiam goraco ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry