reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
super :D
tomcio z nas wszystkich najpiekniej wyszedl na zdjeciach :D
super chlopak :D beta, gratuluje udanej pociechy :D
 
reklama
super fotki!!!!! :)):):)... a Tomcio... oj drzyjcie kobitki, taki z niego przystojniaczek :)
 
Leedsana zgadzam sie z Toba calkowicie,Tomcio to przystojnak,moze mialysmy okazje poznac przyszlego modela.
Pierwsze zdjecia juz sa. :D
 
Milo bylo potrzymac w ramionach takie slodkie kochane malesntwo,ktore wyrosnie na niezlego przystojniache ;D ;D ;D
Beta oj udalo ci malenstwo ;)
;D ;D ;D
 
Co myslicie moze pod koniec Stycznia??????Nadal zimno wiec najlepiej zobaczyc sie tak jak osatnio,a juz niedlugo pare miechow i lata,wtedy prawie wszystkie bedziemy juz mialy swoje jeszcze nienarodzone kruszynki przy sobie,a obecne juz mamcie przyjda z sowimi pociechami do parku.NIE MOGE SIE JUZ LATA DOCZEKAC ;D ;D ;D
 
to ja proponuje 28 stycznia. wczesneij nie moge bo moj brat przyjezdza z bratowa i corka, takze 21 odpada ;) i tez wydaje mi sie ze w posku o 13 bedzie najlepiej :)
 
28 STYCZNIA JAK NAJBARDZIEJ MI ODPOWIADA :)
DZIEWCZYNY CO MYSLICIE???
DOPISUJECIE SIE DO LISTY???
PZDR ;)
 
Dziewczyny mi nie pasuje :( maz pracuje caly dzien a ja raczej sama tam nie trafie :( kochane a moze tydzien pozniej?4 luty?co wy na to?MAz ma wolne i moglby mnie podrzucic z Julcia na spotkanko....
 
reklama
chetnie pisze sie na spotkanie moze byc koniec stycznia ale moze tez byc poczatek lutego pomyslcie tylko czy nie lepiej zamienic sobote na niedziele wtedy panowie raczej sa w domu i moga zawiezdz swoje zonki na babskie spotkanko


Ivonek-ja sama tez pewnie nie trafie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry