reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pustki straszne... teraz jeszcze swieta niedlugo to pewnie wszystkich wywieje juz calkiem... Kingusia, co u was?
 
reklama
jest taka strona internetowa, ktora dziala jakby na zasadzie 'drzewa' reklamowego. na tej stronie reklamuja sie rozne firmy i po czesci ja sponsoruja. jesli sie na niej zarejestrujesz i wypelnisz jedna z ofert podanych przez reklamodawcow (tam jest ze 40 tych ofert)- np na stronia CORAL trzeba wplacic 5f i za nie zagrac itp- dostaje sie darmowy prezent. no nie darmowy, bo powiedzmy za te 5f ktore sie wydalo na poczatku.
prezentow jest mnostwo- od iphonow, ipodow, przez maszyny do chleba, na telewizorach i komputerach konczac. zeby wybrany prezent dostac, trzeba jeszcze miec okreslona liczbe osob przez siebie poleconych- no za xboxa chyba 6 osob, za telewizor juz 40 itd

ogolnie wymaga to troche wysilku, zeby te osoby sie tez zapisaly i wziely w tym udzial, ale z tego co wyczytalam w necie, to sie serio oplaca, bo to nie jest sciema, tylko te prezenty faktycznie wysylaja, jak sie zrobi wszystko co trzeba.
to dziala na calym swiecie, a zobaczylam bo mowili o tym w CNN.
ja sie zapisalam, jesli ktoras z was by sie chciala pobawic, to prosze

Gifts.FreebieJeebies
 
Życzę wam Prawdziwych Świąt , pełnych pysznego
jedzenia , gwaru rodziny , kolęd , cudnych
prezentów i wszystkiego tego co czyni Święta
prawdziwymi świętami
 
WItam serdecznie wszystkie mamy!
Z gory przepraszam za wtracanie sie Wam do watku - nie pasuje, bo mieszkamy w Polsce (a szkoda). Myslalam, ze moze ktoras z Was moglaby mi pomoc. Chcialabym w maju leciec na kilka (2-3) dni do Londynu z siostra - bylby to moj pierwszy wyjazd od urodzin Mlodej - jako samotna mama wczesniej nie mialam okazji. Ja i siostra kochamy musicale i tesknimy strasznie za naszymi ulubionymi. mamy jednak problem z noclegiem, bo wszystkie hostele nie dosc, ze paskudne to straszliwie drogie. Moze ktoras z Was zna kogos, kto prowadzi jakis malutki pensjonat, ewentualnie moglby nas przenocowac za jakies niezbyt wielkie pieniadze?
Jakbyscie cos wiedzialy, wyslijcie info na priv a ja z gory slicznie dziekuje i juz nie przeszkadzam :)
 
Witam Was serdecznie!
Na wstepie przepraszam, ze wtracam sie w Wasz watek (nie jestem z Londynu ;-)), ale wybieram sie tam w przyszlym tygodniu na 3 dni.
Jade tam po raz pierwszy (mam nadzieje, ze sie nie zgubie hehe :-D) i mam do Was goraca prosbe - slyszalam ze mozna zaopatrzec sie tanio w ciuszki dzieciece. Mozecie polecic jakies second-handy w Londku w ktorych mozna cos znalezc dla maluchow?
Z gory serdecznie dziekuje Wam za pomoc!
Pozdrawiam serdecznie.
 
dziewczyny a jak to jest z paszportem dla dzidzi tutaj bo chcialabym na wielkanoc do Polski leciec. czy musze w polskim konsulacie czy w angielskim urzedzie bo jestesmy tu przeszlo 4 lata
 
witam mamy z Londynu
coffee z paszportem to zależy jakiej ojciec dziecka jest narodowości,jeśli polak to musicie w polskim konsulacie złożyć dokumenty na tymczasowy paszport ważny na rok czasu,w tym czasie lecieć do Polski,tam zameldować dziecko i potem z polskim aktem urodzenia złożyć podanie o normalny 5-letni paszport
 
hej w nowym roku

coffee pierwszy paszport dostaniesz w konsulacie na podstawie angielskiego aktu urodzenia. z drugim juz nie jest tak latwo, dziecko musi miec PESEL. my wlasnie probowalismy malemu wyrobic i niestety bezskutecznie. umiejscowilismy jedynie angielski akt urodzenia i mamy polski, ale zeby PESEL wyrobic, dziecko musi byc w pl zameldowane 3 miesiace... w naszym przypadku rzecz nierealna, bo mieszkamy tutaj, w pl nie mamy zadnego mieszkania, my nigdzie nie jestesmy zameldowani, a tym bardziej dzieci. wiec musimy jakos dzialac przez konsulat... juz tak pomiajajac, to jestem ciekawa, kiedy to sie zmieni i przestana robic problemy... bo sie pochlastac mozna :wściekła/y:
 
reklama
a, wierka, z tego co wiem- a wyrabialismy naszym chlopcom paszporty w grudniu- to dzieci ponizej 5 roku zycia nie dostaja juz paszportow 5-letnich, trzeba sie co roku bujac w konsulacie :/ mozna wyrobic dowod osobisty, ale to dziecko musi miec zameldowanie stale w pl.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry