reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Maidstone

reklama
przepraszam ale ja się tak już cieszę, że mam ciąże za sobą..
taki sobie bajzel zrobiłam że do nocy nie skończę, oczywiście Alex nie chce spać i do tego na ręce a córa mi dokumenty mi pobazgroliła
no nic kawka bezkofeinowa poczekam, może uśnie i skończę w końcu
 
Ja tez sie nie moge doczekac, to nie jest najprzyjemniejszy stan przynajmniej dla
Mnie.

Ja przespalam caly dzien. Masakra jakas dobrze ze Maya kochana I mi daje polezec
 
a wy już pewnie do szkoły.... my zaczynamy w przyszłym tygodniu do wtorku, pewnie się zobaczymy:tak:
jak samopoczucie?
ja mam dalej włączonytryb sprzątacza, więc ciągle coś robię w domu i tyle ciuchów się pozbyłam, aż szok jaki z człowieka jest zbieracz:-D
 
My od czwartku zaczynamy:) Maya zabrala sie za odrabianie zadan domowych. To taki dobry wdrazacz;) do pojscia do szkoly.
Ja z kolei kincze prac cala szkolna wyprawke:)
Kupilismy fotelik samochodowy Wiec juz jestey gotowi.
A ja zaczynam 28 tydz czyli 7 miesiac, Alez to leci
 
ani się obejrzysz to wrócisz z porodówki z maluchem:tak:
a w sumie na pierwszym roku dużo miałaś prac szkolnych, chodzi mi o to jak długo i często musiałaś siedzieć z Mayą nad tym żeby jej pomagać? A twoja Maya je obiady w szkole czy sama szykujesz, bo ja chyba narazie nie wykupię obawiam się z młody nie będzie jadł..
Ja w piątek mam pierwszą rozmowę z nauczycielką
 
Z maya byla codzienna praca, do pierwszego term ucza se wszystkich literek, do tego dostaja dwa razy w tyg ksiazki Na poczatku dla ciebie do czytania dzieciakowi;) a potem juz czyta sobie ksiazke jedna sama a druga dla ciebie jako bed time story, I jest yellow book ktora raz w tyg nalezy oddac z czyms co dziecko robilo badz sie nauczylo. A Po zakinczeniu wolnego Po kazdym term maja Magical task czyli robia jakis projekt a jesli dobrze pamietam Po pierwszym half term dochodzi math I literacy. Jest fajnie, ja teraz sie boje bo ma byc duzo nauki u mlodej.

Co do lunch maja bardzo smaczne, maya wybiera pon sr I pt. a dwa pozostale lunch z domu, czasem chce caly tydziennzalezy. I choc Maya jest czasem niejadkiem to w grupie I'm to niezle idzie.
 
Ostatnia edycja:
czesc wszystkim mamuskom z Maidstone!!:-)jestem mama 3-letniej Blanki,ktora za rok idzie do szkoly:-(Chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej o tutejszym szkolnictwie.Nie mam zielonego pojecia jak to wszystko sie tu odbywa,czy automatycznie zapisuja dzieci do wybranych szkol,czy to rodzice sami zapisuja,a jesli tak to dokad trzeba sie udac ??????Z gory wlk.dzieki za info!!!
Pozdrawiam wszystkie mamy:-)
 
reklama
Do góry