reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Maidstone

reklama
dziekuje joanna za link ktory mi przeslalas,na szybkosci przejrzalam i znalazlam kilka szkol w naszej oklicy :-)teraz pozostaje tylko je obejrzec i zdecydowac ,ktora bedzie najlepsza dla mlodej:szok:
 
Kate w pobliżu masz Archbishop primary school, i brunswik house primary school. Kwestia tego jakie maja ofsted report, to musisz poszukać na stronach szkół bądź ofsted. Bo często jest tak ze ze względu na duży mic narodowości są niskie.
A wtedy mogą sie rożne cuda dziać w szkołach niestety
 
kate29 brunswick jest dobrą szkołą, ważny jest zasięg jaki od danej szkoły mieszkacie bo to jest jednym z ważniejszych kryteriów przyjęcia do szkoły, tak jak pisze joanna. Poza tym najlepiej umówić się na wizytę do kilku szkół i wybrać, która najbardziej Wam odpowiada:tak: Aplikacje wypełniasz w internecie i podajesz w kolejności 3 szkoły do których chcesz żeby twoje dziecko się dostało.
joanna to teraz wypoczywać pewnie będziesz jak Maya pół dnia będzie w szkole:-)
 
Teraz w końcu znajdę czas n swoje radości;) rower siłownia, oczywiście w granicach rozsądku, bo niestety te skurcze często mnie nawiedzaja;) ale pewnie kilka spotkań w szkole bedzie, bo w naszej nie dają sie rodzicom nudzić;);)
jakies plany na dziś? Ja już wywiesilam pranie, i zachcialo mi sie ciasta, upieklam placek ze sliwkami, ciekawe cze da sie go jeść
 
dziekuje Wam dziewczyny baaaardzo za informacje,na pewno wezme Wasze rady do serca :-)
Joanna placek ze sliwkami????mniaaaaaaaaaaaammmmmmmm:-D
Ja jezdze na szmacie od rana bo w czwartek przychodzi wizytacja z przedszkola:(
Zycze Wam milego popoludnia:-)
 
Mloda od poniedzialku rusza na 3 godziny dziennie do przedszkola,a w czwartek zapowiedziala sie jakas Pani na wizytacje z przedszkola:szok:nie wiem o co chodzi,napisze w czwartek jak bedziemy po......
 
reklama
kate29 spokojnie pani przychodzi poznać dziecko:tak: w tych rejonach tak mają w zwyczaju, więc się nie martw i nie przesadzaj z tą czystością:-D
joanna pewnie dobre ciacho, ja muszę zrobić tylko jak pogodzić z tym moją dietę:-p nie strasz mnie że tak często do szkoły trzeba biegać? Bo ja mam co robić
 
Do góry