reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Maidstone

reklama
hej
Kate ja tez mam corke Blanke, tylko starsza bo ma 4 latka i wlasnie dzis poszla pierwszy raz do szkoly. Nie daleko Ciebie jest szkola South Borough Primary School to jest dobra szkola. Tez mieszkam w sumie nie daleko ale Blanka nie zalapala sie do niej. Mam 2 blizej szkoly i dlatego. Do jakiego przedszkola poszla twoja Blanka? Moja chodzila do Just learning nursery na Collage road.
 
jestem :-)
u nas dużo się dzieje ale wszystko ok. Zamieszanie z bieganiem co 2 godziny do szkoły, urządzanie pokoju synkowi , przejście na butelkę bo niestety pokarm już nie taki jak powinien być, jutro szczepienie, czyli ciągle bieg:tak:
joanna jak tam samopoczucie?
darianna to jedno na Queens Road to jest w takim domu byłam tam na wizycie ale w końcu zdecydowałam się na to koło szpitala
 
Witam,
Mam do sprzedania wózek firmy BEXA.Wózek sprowadzony jest z Polski.
Gondola i fotelik jak nowe.Gondola używana była przez 4 miesiące na zmiane z fotelikiem.Fotelik używany był przez 8 miesięcy.
Spacerówka używana była przez rok na zmiane z mniejszą spacerowką.Spacerówki jeszcze nie pralam, nie wymaga tego gdyz nie byla czesto użytkowana.Oczywiście przez sprzedazą będzie pokrowiec będzie wyprany.
Wózek ma nowe tylnie opony.
Tutaj aukcja z takim samym wozkiem Wózek BEXA B4 bardzo tanio Będzin • Tablica.pl
ja nie mam parasolki ale za to mam folię przeciwdeszczową i siatkę.
Spacerówka rosklada sie na płasko.Można ją zamontować przodem i tyłem do kierunku jazdy.
Tutaj aukcja z nowym wózkiem
BEXA B4 + FOTELIK samoch koła pompow 11 KOLORÓW (2583652641) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Dałam za nią 1500zł.CENA 150 funtów.
Odbiór z Maidstone. 45236253_1_644x461_wozek-bexa-b3-bedzin.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry