reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
Na prawde pytalalm z 3 lekarzy bo staram sie o dziecko a latam cały czas, tylko ja filmy ogladam i emocji zero :)

Teraz tez jutro lece a miałam inseminację tydzien temu :) takze bez stresu i bedzie git.
 
Wlasnie przeszłam najgorsze pytanie swiata " a ty ciocia nie mozesz znalezc sobie pracy w tutaj w Polsce? Musisz wyjezdzac?" Strasznie mi sie smutno zrobiło i co ja mam powiedzuec? Az serce mi sie pokroiło
 
Hej
Kruszka ja lecialam w pierwszej ciąży w 7tyg a wracałam w 9tyg możesz sobie profilaktycznie wziąć nospe ;)
Emenems trzymam kciuki żeby tym razem się udało.
Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu , byłam w PL na komuni chrzesnicy w zeszłym tygodniu i strasznie mi te kilka dni przelecialo. Lena się buntuje i jeść nie chce więc muszę ciagle cos wymyślać żeby zjadła , za to Kuba super że aż się boje go chwalić żeby mu się nie odmieniło
Miłej niedzieli
 
ja lecialam w 10 tyg i wszystko bylo ok, a ostatni raz lecialam w 37 tygoniu , byla to zima i z 2 lotow zrobilo sie 4 bo przez warunki pogodowe nie moglismy wyladowac lecielismy spowrotem do oslo i rano znow tu na polnoc :) a synus urodzil sie 2 dni po terminie zdrowy jak byk :)
 
kruszka ja latałam dużo a mała zdrowiótka :)

kolola powiedz mi jak to wyglada z tym czekiem na becikowe? czy moge wplacic jakos te pieniadze na polskie konto? jak zreaizowac ten czek? z gory dzieki :)

przeprszam ze wiecej nie psze ale mam problemy w domu mocno i brak mi sil
 
Hej wszystkim!

Dziewczyny Czy latalyscie w ciąży samolotem ??? A w jakich tyg ??? Bo lekarz nic na ten temat nie wspomniał ze nie mogę a mam lecieć do męża do No 22 maja i zaczynam się martwić i zastanawiać czy dobrze robię :/

Kruszka - ja latalam w 16 tygodniu. Bezproblemowo. Zas w 9 tygodniu przeszlam przez 24 h podroz samochodem z NO do PL i tez bez problemu. Milej podrozy i nie stresuj sie!
 
mozesz je zreaoizowac jak chcesz ja wplacilam na konto meza norweskie bo ja nie mam jeszcze , jeden problem z polskim kontem jest taki ze przelicza ci kase po kursie bankowym a ten zawsze nizszy niz kantorowy , szczegolnie przy takiej kwocie ,
 
reklama
Dlatego moja droga jak robisz przelew. Norwegii do polski zawsze wysyłaj juz w złotówkach , to sie zaznacza na formularzu w banku albo na necie, wtedy norweski bank przewalutowuje i juz wysyła złotówki do polski , i oni maja lepszy kurs- jak wysylacie korony to na granicy polski bank przewalutowuje i jest duuuuuzo gorszy kurs
 
Do góry