reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Maniulka no co ty opuścić ja to już uzależniona jestem od was:-) czasem tylko czasu albo kompa brak.... no to masz luzik obiadowy dziś:tak: a ja właśnie klops włożyłam do piekarnika potem tylko ziemniaczki i może mizeria mniammmm.
Mary to jednym słowem masz wesoło w domku:happy: ale to rzeczywiście miłe że M chce coś po polsku się nauczyć i życzę wytrwałości bo do najłatwiejszych to rzeczywiście nie należy, to urodzinki będziecie niedługo świętować super ja to tylko zawsze mam problem z prezentem dla mojego M:crazy:
Pamiętacie moją przygodę a raczej mojego Mikołaja z tą nieszczęsną wysypką no i gdy już teorie uczulenia leśnego wymyśliłam to praktyka dała ciała bo w ten poniedziałek znów ją miał a w lesie nie był:wściekła/y: poszłam do lekarza ten oglądnął i rozłożył ręce nie ma bladego pojęcia co to jest chyba jak pojadę do pl to muszę z nim iść do jakiegoś dobrego pediatry mchmmm. Ale to nie tyle rewelacji ciekawa jestem czy miałyście taką sytuację: mój mały wczoraj tak mi ryczał przy karmieniu że szok i nie zjadł prawie nic co ja mu butle do buzi ten krzyk aż w desperacji wysłałam m do sklepu żeby kupił jakąś inną i o dziwo z niej zjadł i tak samo było w nocy i dziś też a dodam że karmiłam go aventem nie mam pojęcia co mu sie tak z godziny na godzinę pozmieniało:crazy:
A ja też uwielbiam zieloną herbatkę piję ją litrami w ciągu dnia jest na drugim miejscu po kawie;-):-):tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ela super że się wciągłas,ja już uzależniona od ponad 2 lat:-D:-D:-D
A mam teraz herbatę zieloną z mięta chyba saga całkiem dobra :-p

Ale numer z tą wysypką :szok:a mały tez se wymyślił że mu butla nie pasuje :-D:-D:-D

Ale zjadła bym sernika tylko sera brak:-(o własnie powiedzcie czy sa tutaj serki homogenizowane?????
 
drozdelka a moze mu smoczek nie pasuje, albo dziurka za mala?
merybeth :-D:-D:-D smiesznie, jak obcokrajowcy mowia popolsku, albo raczej probuja, mnie tez czasami znajome pytaja jak cos jest po polsku i potem mam ubaw
maniulka kto wie moze wy chcecie ten dom wywiezc:-). tempo zalatwiania spraw to maja tu niezle

wlasnie skonczylam sprzatanie, pranie i inne prace domowe, czeka prasowanie, ale to wieczorem. laski w przedszkolu, obiad mam z wczoraj to moge sie zrelaksowac:-p
 
Maniulka ja to wogóle pełna uzależnień :-):-):-):-) z jedynych serków homo to tylko danonki spotkałam tutaj a widzisz u mnie w zamrażarce ser biały leży wpadaj pożyczę:tak::tak:;-);-);-):-) Ja to z tymi moimi chłopakami same numery mam:-p
Tamteza sęk w tym że mu smoczki wymieniłam i to nie pomogło:no:
Idę właśnie na zakupy to kupie może jeszcze jedna tą butelkę bo w nocy ni cholere mi się nie chce wyparzać:no: a przy okazji mały się prześpi a i starszaka odbiorę. Plan jets teraz wykonać pa do zobaczenia :-)
 
merybeth :-D:-D:-D smiesznie, jak obcokrajowcy mowia popolsku, albo raczej probuja, mnie tez czasami znajome pytaja jak cos jest po polsku i potem mam ubaw

Tampeza - a no śmiesznie! A mój M. dość szybko zapamiętuje, ale też śmiesznie przekręca albo zdrabnia! :-):-):-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2::rofl2: Śmiesznie mamy! :-) Ale polski jest jednak masę trudniejszy niż norweski! :tak::tak::szok::eek:

Mary to jednym słowem masz wesoło w domku:happy: ale to rzeczywiście miłe że M chce coś po polsku się nauczyć i życzę wytrwałości bo do najłatwiejszych to rzeczywiście nie należy, to urodzinki będziecie niedługo świętować super ja to tylko zawsze mam problem z prezentem dla mojego M:crazy:

A ja też uwielbiam zieloną herbatkę piję ją litrami w ciągu dnia jest na drugim miejscu po kawie;-):-):tak:

Ela - no, ja też mam mały problem z prezentem... :eek: Zazwyczaj nie idę na łatwiznę i bliskim mi osobom wyszukuję prezenty dość specyficzne, aby mieli mnóstwo radości. A tym razem jestem ograniczona finansowo, a widzę, że M. potrzebuje ciuchów (zawsze wyciera dziury na łokciach!!! :-D:-D:rofl2::rofl2:), więc chyba pobuszuję i mu kupię worek fajnych ciuchów... :confused2::tak::zawstydzona/y: Jeszcze nie wiem, muszę pomyśleć nad prezentem na te jego "ćsidzieste ćsiecie" urodzinki. :rofl2::laugh2::laugh2:

Ale zjadła bym sernika tylko sera brak:-(o własnie powiedzcie czy sa tutaj serki homogenizowane?????

Maniulka - jest coś jak serek homogenizowany - nazywa się Kesam, jest zawsze obok śmietan. Naturalny lub waniliowy. I tyle. :no::eek::eek::nerd: Strasznie mały wybór! :sorry::eek:


A ja własnie wróciłam z NAVu. Oczywiście zgubli mój søknad, który skladałam w maju!!! :growl::growl::growl::growl::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::angry::angry::angry::angry::angry: Muszę wysłać raz jeszcze... I oczywiście nie byli mi w stanie odpowiedzieć, co mam zrobić jeśli ta koperta, którą do nich wysłałam, z moimi szczegółowymi danymi personalnymi i kopiami różnych ważnych papierów, dostanie się w jakieś niepowołane ręce!!! :angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

OK, biorę się za sprzątanie a potem za obiadek - dziś pasta bolognese! Chcecie trochę? :-):-) Zapraszam!

images


Miłego popołudnia, dziewczynki!
 
Ostatnia edycja:
Witam Kobietki :-)
Heh teraz rzadko tu zaglądam ale czasu brak.. Kamil śpi a ja szybko korzystam z chwili :-)
Wyrównałam sobie brwi bo już miałam krzaczory i nawet zdążyłam sobie spokojnie zjeść :happy: No i dziś ugotowałam obiadek mężowi, dawno obiadku nie robiłam bo z Kamilem na rękach się nie da.. A dziś zje sobie schabowego :happy:
Jeszcze byłoby super gdybym tak mogła posprzątać.. No ale może w sobote się uda jak mąż będzie w domu :-p
Miłego popołudnia :-)
Buziaczki:*
 
Mary ciuchy to też moje awaryjne wyjście:tak::tak::tak::-D ja już rozmyślam o gwiazdce jak ja nigdy nie mam pomysłu co komu:szok::szok: dlatego w tym roku obiecałam sobie że się zabiorę wcześniej za kupowanie:tak::tak::tak:
Idę kończyć obiadek i jadę poszukać butelek bo tutaj obok nas nie znalazłam:wściekła/y:mają taki koszmarnie mały wybór:angry:
Beatris widzisz wszystko się pomału normuje i będzie coraz lepiej jak mały zacznie się rozglądać i interesować zabawkami np karuzelką albo matą edukacyjną:-) mój mały potrafi pół godziny gaworzyć do misia:-D pa leceeeeeee
 
Hej wszystkim!

Wpadłam Wam życzyć miłego dnia! :-):rofl2:

Właśnie sobie sprawdziłam i już 16. dc u mnie! Wow, ale szybko ten cykl leci! :rofl2::rofl2::happy::happy: Przestałam liczyć i straciłam rachubę. :-D No i staranka trwają. :laugh2::-D

Dziś znów na 14 do pracy. Ufff... A ja nadal jak chora! :szok::eek::baffled: Głowa mnie boli, raz zimno, raz ciepło, do tego bóle brzucha! :no::eek: Mam znów nadzieję, że dzień mi szybko minie!...

Tymczasem standardowo serwuję co nieco. :rofl2::-D:-)

images


images


Buziaki!
 
reklama
Witam:-)
Mary miłego dnia w pracy:tak:
Ela jak robota????
U mnie prace prawie skończone,posprzątane,bułeczki ciabatty się pieką,rybka na obiad już czeka na usmażenie ale najpierw idziemy na spacer,piękne słoneczko wyszło i jest ciepło :tak:liczę że mała na spacerku zaśnie a ja się będę relaksować w domku przy kawusi i powtórce m jak miłość:-p

Miłego kochane :-)
 
Do góry