reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

kis.w - :-):-):-)GRATULACJE!!!!!:-):-):-)

mysle ze zawsze jest ciezko i zawsze warto..:-D:-D. cieszymy sie razem z Toba:-D


oj dziewczyny...z planami lipa, wlasnie wrocilam z Jula od lekarza..ma ospe wietrzna. takze nigdzie sie nie umawiam zeby nie pozarazac..ehhh szkoda kurde!! no ale odlozymy to za czas jakis ok?
pozdrowki!!:cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
kis.w GRATULACJE niech synuś się zdrowo chowa.


gudrun bardzo szkoda ze nie wypali plan z ZOO.Ale zdrowie dziecka jest ważniejsze.Zwłaszcza jak ma się ospę to musisz uważać aby mała nie przeziębiła sie i chrostek na ospowych na ciele.
Dużo zdrówka życzę Juliettce.
 
kis.w ogromne gratulacje:-) niech sie synek dobrze chowa:-)

gudrun, zdrowka dla Julci. Mam nadzieje, ze przejdzie lekko ta ospe, bez goraczki i oslabienia:-):tak:
 
oj niestety dopadlo nas..przegladalam zdjecia dzieci chorych na ospe..:szok:boze mam nadzieje ze moja juliettke tak mocno nie zlapie:-(. musiala na WOSPie chyba od kogos sie zarazic:confused:..ehh
no nic trudno sie mowi, zycie..pojedziemy do zoo na wiosne;-)
 
gudrun chyba nie na WOSP, musiala zlapac gdzies wczesniej, bo od czasu zakazenia do pojawienia sie objawow u zakazonego mija okolo 2-3 tygodnie, tyle trwa okres inkubacji wirusa, na WOSP to juz Julka mogla zaczac zakazac inne dzieci, a pojawila sie juz wysypka u Julki?
Zyczymy Julce lekkiego przebiegu i szybkiego powrotu do zdrowia , a Zoo poczeka
 
nafnia - no to pieknie narazilam w takim razie inne dzieci ze Julka rozprzestrzenila na nich to okropienstwo:szok:..a jeszcze najgorsze ze we wtorek byla u mnie amolendowska ze swoim 4 miesiecznym synkiem..ale skad ja moglam wiedziec wtedy:-(. tak teraz ma krostki, w srode wyskoczyly, dzis niestety juz wiecej:-(..no nic jakos damy rade..
dobrze ze to akurat i tak ospa, bo to jedyna choroba jaka przechodzilam jako dziecko i Jula mnie nie zarazi..bo tak to dziekuje jakbym teraz miala np przechodzic swinke:szok:
 
gudrun nafnia ma racje Jula nie mogła na WOŚP załapać ospy.
Mi się tak zdaje ze Jula załapała ospę w Małpim Gaju przecież tam było bardzo dużo dzieci.
Moja Dominika na szczęście ospę już przeszła miała wtedy podnad roczek.I lekko ją pszeszła.
Życzymy Julii bardzo dużo zdróweczka boy szyko ospa ją puściła.


Edit:
gudrun nie ma co panikować moja Dominika miała 2 tyg. jak moje siostrzenice przechodziły ospę i Dominika się nie zaraziła od nich.Tak więc synek amolendowskiej nie załapał od Julki..mniejmy taką nadzieję.
Bo oni w sobotę jadą do Polski.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki dziewczyny...Julia duzo zdrówka i uśmiechu:-) Gudrun musisz uwazac zeby Julia nie drapała Ci tych krostek bo moga jej zostac później blizny.
Pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry