reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Pragi Północ, Nowej Pragi, okolice Parku Praskiego

reklama
Witaj, ja również jestem Justyna :))) Widzę, że masz trójeczkę, pewnie wesoło Wam :)))
Czy znasz jakieś przyjazne miejsca dla mam i malucha w naszej okolicy?
Ja póki co jestem świeża w tym temacie w naszej dzielnicy, na spacery głownie chodzę właśnie do Parku Praskiego, ale czasem chciałabym się przejść na kawę, usiąść, a nie wiem gdzie?
 
Hej, ja też mieszkam tu od niedawna. Chyba miejsc dla mamy z wózkiem i dzidzisiem jest niewiele. Przy kłopotowskiego koło orkiestry jest fajna kawiarnia ale jak juz się zrobi cieplej - widziałam jakiś mały plac zabaw, całośc ogrodzona i spory ogródek jest.
My póki co też do parku - chociaż teraz niekoniecznie chcę chodzić w to pozimowe psie miejsce.
 
To jedyne miejsce, które kojarzę :))) w toalecie mają przewijak nawet! BYłam tam na kolacji jak jeszcze w ciąży byłam :)))
Ja właśnie wróciłam z 2 godz. spacerku po parku, co do kup :) to wczoraj była ekipa sprzątająca i trochę ogarnęli to wszystko! No tak ty pewnie z biegającymi urwisami chodzisz na spacery więc tobie kupy bardziej przeszkadzają niż mnie :)
Któregoś dnia chyba przez most się przejdę i na starówkę na kawę się przejdę!
 
Kurczę, mnie też ta starówka kusi - bliziutko mamy ale ja z moimi dwoma rozbójnikami się nie odważę. Mże jak będzie cieplej. Póki co zaczynamy wędrówki do parku.
 
reklama
Do góry