reklama

Mamy z Pragi Północ, Nowej Pragi, okolice Parku Praskiego

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez dziubasek08, 3 Marzec 2010.

1. dziubasek08

dziubasek08 Fanka BB :)

Witam! Spotkam na forum kogoś z tej okolicy?

Pozdrawiam!

2. mamaEmilki2005

mamaEmilki2005 Justyna,potrójna mama...

Cześ
    Ja mieszkam na Pradze, blisko Katedry.

3. reklama
  4. dziubasek08

Witaj, ja również jestem Justyna :))) Widzę, że masz trójeczkę, pewnie wesoło Wam :)))
    Czy znasz jakieś przyjazne miejsca dla mam i malucha w naszej okolicy?
    Ja póki co jestem świeża w tym temacie w naszej dzielnicy, na spacery głownie chodzę właśnie do Parku Praskiego, ale czasem chciałabym się przejść na kawę, usiąść, a nie wiem gdzie?

5. mamaEmilki2005

Hej, ja też mieszkam tu od niedawna. Chyba miejsc dla mamy z wózkiem i dzidzisiem jest niewiele. Przy kłopotowskiego koło orkiestry jest fajna kawiarnia ale jak juz się zrobi cieplej - widziałam jakiś mały plac zabaw, całośc ogrodzona i spory ogródek jest.
    My póki co też do parku - chociaż teraz niekoniecznie chcę chodzić w to pozimowe psie miejsce.

6. dziubasek08

To jedyne miejsce, które kojarzę :))) w toalecie mają przewijak nawet! BYłam tam na kolacji jak jeszcze w ciąży byłam :)))
    Ja właśnie wróciłam z 2 godz. spacerku po parku, co do kup :) to wczoraj była ekipa sprzątająca i trochę ogarnęli to wszystko! No tak ty pewnie z biegającymi urwisami chodzisz na spacery więc tobie kupy bardziej przeszkadzają niż mnie :)
    Któregoś dnia chyba przez most się przejdę i na starówkę na kawę się przejdę!

7. mamaEmilki2005

Kurczę, mnie też ta starówka kusi - bliziutko mamy ale ja z moimi dwoma rozbójnikami się nie odważę. Mże jak będzie cieplej. Póki co zaczynamy wędrówki do parku.

8. dziubasek08

To może kiedyś w parku się spotkamy :)

9. kasiulka85

kasiulka85 Fanka BB :)

Witam;) mieszkam blisko pl.Hallera, rodzę w Marcu 2011 :) wybrałam szpital św.Zofii, a wy?:)

10. reklama
  11. dziubasek08

hej kasiulka, ja z kolei rodzę w lutym 2011 :))) i znowu w MSWiA
    To bardzo blisko siebie mieszkamy!

12. kasiulka85

kasiulka85 Fanka BB :)

fajnie;) może spotkamy się na spacerku:) ja prawdopodobnie rodzę na początku Marca, ale kto wie...;) a czemu MSWiA?toż to strasznie daleko :)

Poleć forum