reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

Witajcie dziewczyny!
wreszcie mam chwilę,żeby do was zajrzeć, u nas też trochę chorobowo,Maja ma katar i troszkę kaszle, ale nie ma tragedii, mam nadzieje, że choroba się nie rozwinie. Ale mam większy problem, z racji tego, ze Majka jest alergikiem i ciągle ma jakieś problemy skórne,ma kłopoty ze spaniem w nocy, a trochę mnie już dołują te nieprzespane noce.Jeśli macie dziewczyny jakiegoś dobrego dermatologa w Radomiu,to dajcie znać,niestety nie trafiłam jeszcze na takiego:no:
 
reklama
Witajcie dziewczyny!
wreszcie mam chwilę,żeby do was zajrzeć, u nas też trochę chorobowo,Maja ma katar i troszkę kaszle, ale nie ma tragedii, mam nadzieje, że choroba się nie rozwinie. Ale mam większy problem, z racji tego, ze Majka jest alergikiem i ciągle ma jakieś problemy skórne,ma kłopoty ze spaniem w nocy, a trochę mnie już dołują te nieprzespane noce.Jeśli macie dziewczyny jakiegoś dobrego dermatologa w Radomiu,to dajcie znać,niestety nie trafiłam jeszcze na takiego:no:

ojej ale chorobowo u Was...a tu mamy taką piękną zimę za oknem! :) mnie aż skręca, że tak musimy siedzieć w domu a nie na sanki ;) zdrówka życzę dla Waszych Maluszków.

Gosiula23, fajnie, że możecie tak sobie brykać na zabawy choinkowe w przedszkolu, zawsze to Weronika będzie mile kojarzyła je z zabawą:)

goniasobol, ja dermatologa nie znam, Dawid u nas nigdy nie miał problemów ze skórą.

dziewczyny, jest tu opcja, żeby zacytować kilka postów naraz?
 
Ostatnia edycja:
cześc
midey witaj wsród nas:-)
goniasobol ja polecam dermatologa dr Ananicz,przyjmuje na lekarskiej w przychodni,dlugo męczyłam sie z AZS i innymi lekarzami a ona powalila chorobe raz dwa,i sympatyczna jest-taka babka na czasie i topie hehe:-)
a co do pediatry to dr Pawlik najlepsza jak dla nas.

A u nas zębów już 5,bez problemów na szczęście, poza wczorajszym dniem co mi sie tak darla niesamowicie ze miałam ochote sie powiesic. Dzis za to zupelnie inne dziecko,bawi sie sama! Jest to dla mnie cud ze sama sie soba zajmuje bez szarpania mnie za spodnie i zawodzenia ciągle Mamaaa.Zrobilam jej zdjecie na tą okolicznośc.
midey co do postów nie mam pojecia jak to działa.
renatkanuta mi sie tez tak kiedys Agata dławila,co zjadła to żygła,stosowałam jej inhalacje z Olbasu,Mucosolvan syropek na mokry kaszel i oklepywanie plecków. Minęło bezpowrotnie,pozostał mały terrorysta na którego kuracji nadal poszukuję.
 
hej laseczki :)
Witam nowe mamy:)
U nas tez chorobowo Kuba ma katar a ja umieram gorączka i wszystkie objawy grypo podobne koszmar !!!!
Za 33 dni wracam do pracy teraz trwa akcja niania mały na szczescie ją zaakceptował ale na poczatku było bardzo cięzko :( Idę poleżeć puki mały śpi miłego dnia !!!!
 
hej ho Agi to juz wielkie odliczanie trwa:-) i akcja Mama wraca do pracy -też. Powodzenia i nie daj sie chorobie,zdrówka!
znalazłam śmieszną strone-bachormagazyn.pl- koje tam nerwy:-D
 
Tak dokładnie jestem szczęśliwa ale i boje się ze nie podołam mam mieszane uczucia no ale trzeba troszkę popracować co by nie wyjść z wprawy a ty jak tam w pracy gdzie pracujesz ????
 
Agi, to trzymam kciuki za bezproblemowy powrót do pracy:tak:

Małalinka a gdzie przyjmuje ta dr Pawlik? my chodzimy do dr Sokalskiej, ja jestem zadowolona, mama ze mną tez chodziła i zawsze było bez problemu.
co do dr Ananicz...ze słyszenia znam tylko jej męża:D

ha, teraz widzę jaka między nami przepaść, Wy na etapie ząbkowania a u mnie tak daaaawno temu to było:)
 
Hej, widzę , że chorobowo nie tylko u nas, na szczęście mały ma tylko katarek jak narazie odpukać, ale za to ja już męcze się od kilku dobrych dni,gardło, kaszel, głowa, i ogólnie rozbicie jakieś. Co do alergii to mój synek jest alergikiem ale nie ma alergii skórnej tylko oddechową. Chodzimy do takiej jednej lekarki ze Skarżyska Kamiennej ale szczerze powiedziawszy myślę nad zmianą bo nie mówi nam nic innego od tego czego dowiedzieliśmy się od lekarzy będąc w szpitalu na zapalenie płuc, pozdrowionka i szybkiego powrotu do zdrowia życzę :)
f2wl6iyesrgysb9u.png
 
Hejki Dziewczyny! Wieki mnie tu nie było :sorry: ale zalatana jestem. Syn w zerówce, doszło sporo nowych obowiązków. Na BB zostaje nie za wiele czasu :sorry:

hej dziewczyny, można do Was dołączyć?
w każdym razie ja mam na imię Monika, mieszkam w Radomiu, mój 4-letni syn to Dawid.

Witaj! Z jakiej dzielnicy pochodzisz?

dziewczyny, jest tu opcja, żeby zacytować kilka postów naraz?

Jest taka opcja. Przy każdym poście na dole masz dymek ze znaczkiem cytatu (ostatni w rządku) Przy każdym poście, który chcesz zacytować musisz kliknąć w ten dymek :tak: potem odpowiedź i wszystkie zaznaczone posty zostaną zacytowane. Mam nadzieję, że zrozumiale wytłumaczyłam ;-)

Jeśli macie dziewczyny jakiegoś dobrego dermatologa w Radomiu,to dajcie znać,niestety nie trafiłam jeszcze na takiego:no:
Ja polecam dr Skałbanię :tak: leczę się u niej od jakiegoś czasu i mogę polecić ją z czystym sumieniem. Jako jedyna rozpoznała u mnie (starej baby) AZS. I pomogła :tak:

Za 33 dni wracam do pracy teraz trwa akcja niania mały na szczescie ją zaakceptował ale na poczatku było bardzo cięzko :( Idę poleżeć puki mały śpi miłego dnia !!!!

Fajnie, że trafiliście na fajną nianię :tak:

Wszystkim choraskom życzę zdrówka. U nas też niestety jesteśmy chorzy i przymusowe siedzenie w domu mamy :-(
Pysznego tłustego czwartku życzę i zmykam!
 
reklama
hej!
My nadal chorobowo dzisiaj Wenka dała mi tak w kość, że padam normalnie. Muszę jeszcze na studia przygotować sie nawet nie mam kiedy i ochoty niby podyplomowka ale zadają do domu tyle, że hej!
fajnie, że forum odżyło- to moja cząstka Radomia!
Jutro coś więcej napiszę może nabiore sily przez nockę
 
Do góry