reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
czesc dziewczyny
wkoncu i ja sie odezwalam
Gosiu sorki ze mnie niebylo,ucaluj Olka odemnie,pozatym pojdziemy znow razem na basen moze w ktoras niedziele??
KOCHANA GOSIU ,to kiedy masz ten slub wkoncu ??
witam cie elu!!,niemartw sie bedzie dobrze ,tylko tak jak gosia pisala 150tyg,do 4 dzieciakow to jest stanowczo za malo
ja sama sie opiekuje chlopcem i mam mniejwiecej tyle
Aniu co tam laska u ciebie/?

dziewczyny ,powiedzcie mi gdzie mozna zrobic dziecku urodziny??
moze wiecie gdzie jest np.taki lokal z pileczkami dla dzieci ,lub zjezdzalniami ,ale w okolicach dundrum ,stilorga,sandyford ,tak blisko mnie
 
Ostatnia edycja:
Wiola, fajnie to wygląda co zlinkowałaś, hmm a w jakim czasie ta kolezanka tyle schudla?
Gosiu, 5. czerwca dopiero? myslalam, ze jakos na dniach:D eee to sporo czasu jest;)
 
Hej laski!

Amelia-wytrwalosci zycze w odchudzaniu
gosia-buuu, nam urodzinki Ola przepadly bo w PL bylismy
pozdrowionka!!!
 
reklama
czesc dziewczyny .
Chcialam was zaprosic z dzieciaczkami na impreze urodzinowo-imieninowa,czyli Amelii 3latka,i moje imieniny takie delikatne!!!!!!
Party odbedzie sie u mnie w domu,w sobote 29.10.2011r,mysle ze na godzinke 12.
Prosze o potwierdzenie przyjscia ,dzieki bardzo
 
Do góry