reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Jestem jestem Iwoneczka- a co? Tesknilas? ;-):-D

Bylismy troszke na miescie. Jak zwykle tylko dla malego nakupowalam, a sobie to juz od wiekow nic...:-:)sorry2:

Mala-gorzatka- no to wspolczuje z tym ogrzewaniem... Okropnosc!
Gusia- no to swietnie, ze wypad sie udal...:tak::tak:. Moj tez lubi spac w podrozy...:tak::-)
Ania ze Slough- WITAJ i pisz czesto....
 
reklama
Witam,ja na krociutko dzis.Bylismy na palcu zabaw i spacerku i Nika sama chciala isc do domu,bo wieje jak cholera:sorry2:
U tesci bylo bardzo fajnie wczoraj,ku mojemu zdziweniu:-DAle to dlatego,ze byl kuzyn mojego M z dziewczyna i sie zagadalismy na dobre.Wigilie postanowilismy zrobic wlasnie u tego kuzyna,wiec wogole zupelna zmiana planow w ostatniej chwilii:szok::-)Ale sie ciesze,bo fajni sa bardzo:tak:
Nasza nowa fasoleczka zaczyna wieczorkami robic przemeblowania u mnie w brzuchu i szaleje do nocy a noce przesypia i czasami tylko sie przewroci:-)
Jestem generalnie wkurzona bo wstrzymali nam housing na czas odswiezenia teraz papierow i kurde wszystk ooddalismy a kasy nie ma nadal.Oczywiscie nie musze mowic,ze dzieki temu totalnie splukani jestesmy:crazy:
lece jesc teraz:-)
 
katarzyno_s...nie jestes sama...
Otoz moja historia jest po prostu tragiczna. Jestem w ciazy, samotnie wychowuje corke 7-letnia. Pracowalam non stop od maja poprzedniego roku. Ze wzgledu na dolegliwosci ciazowe, takie, jak wymioty, musialam przejsc na zwolnienie, bo nie moglam pracowac dalej przy zywnosci.
14 wrzesnia przeszlam na macierzynskie, zaklad pracy zatwierdzil to i odmowil mi placenia maternity. Szybko wiec zlozylam wniosek w Job Center. tam stwierdzili, ze bedzie to Income Support, na ktory czekam do dzis. I tu sie zaczyna problem. Jestem tak zwana "zawieszona w prozni czlonkinia Unii Europejskiej" i dopoki nie dostane decyzji o IS to wstrzymali mi wszystkie dodatki. Szczegolnie chodzi mi o HB. I tu zaczyna sie wyczekiwanie...ciekawe, jak dlugo...
W UK jest prosto, nawet bilet do Polski Ci zaproponuja, byle tylko miec spokoj z kolejna Polka, ktora znalazla sie w takiej sytuacji.
Dodam, ze nie zeruje na benefitach, bo pracowalam pelne 40 godzin tygodniowo. A wiec bralam to, co mi sie nalezalo.
A teraz co mi pozostalo??
 
kwiateczek- szkoda ze tak krodko byl... w tamtym roku tez mielismy balwana przez 3-4 dni...
ania- witam cie serdecznie i zycze wszystkiego dobrego..pozdroooo....
 
witam sie dosc pozno,na chwilke.
Iwoneczka dzieki.u nas jakos ostatnio,czekam na zeby.szukalam kremu do twarzy dla malego i znalazlam w bootsie chociaz nie bylo w czym wybrac.mam johnson.zobaczymy.dziewczyny maja bambino a ja nie mam tak dobrze.przyjechal do nas tesc ale nie pomyslalam wczesniej,by przywiozl.:no:siedze z malym w domku,tatus pracujedosc dlugo ale co drugi dzien do 16ej.
a co u Ciebie:-):-)a co do dziewczyn pewnie sa zajete codziennymi obowiazkami:-)
ANIA jesli przepracowalas w ciazy 26 lub 28 tyg(nie jestem pewna)to musza Ci placic maciezynskie.laski nie robia:tak::tak:zlozylas papiery o SURE START(becikowe)to 500 f napewno dostaniesz skoro jestes sama.to zalezy od dochodow.ja nie dostalam bo razem mielismy za duzo ale dostalalam 1000zl w PL:tak:jest na to pol roku od urodzenia.tak wiec masz wybor.tu wychodzi wiecej
PAULA dzis juz tylko wiatr i deszcz:-)dobrze ze mam malego bo zwariowalabym przy tej pogodzie:angry:
oki uciekam wziasc prysznic.dostalam jeszcze okres:dry:milych snow:-)
 
hey dziewczyny :)

iwoneczka sorki, że ja tylko tak raz dziennie się pojawiam, ale przez dzień przy mojej małej nie mam jak kompa włączyć, bo ona zaraz mi w nim grzebie, ja się denerwuję, dlatego postanowiłam kompa odpalać tylko wieczorami.
mała-gorzatka walcz kochana z nimi o to ogrzewanie, bo ty masz dzieciątko małe i nie daj im się. jak prośby nie pomagają, to idź, rozpłacz tam im się, zrób scenę histerii i na pewno coś zdziałają.
katarzynka s czekam zatem na jakiś łatwy przepis na torcika urodzinowego ;-) przepis na biszkopt mam. nie mam tylko pomysłu na krem i te wszystkie inne dodatki.
ania_slough witaj na forum.
 
Hejka:)

Widzę, że na forum dużo doświadczonych mam. Dlatego prosiłabym o poradę.

Jestem prawie pewna ciąży - mam wile objaów (od bóli :głowy, dołu brzucha, dołu pleców, przez powiększone piersi, ciągłe zmęczenie, senność, niestabilność emocjonalną, częste oddawanie moczu - pracie na pęcherz, po brak miesiączki miałam dostać w niedziele - wiem wcześnie jeszcze, ale nigdy mi się nie spóźnia).

Zrobiłam test w niedziele rano - w dniu domniemanego okresu i wyszło mi niegatywne...wydaje mi sie, że poziom hormonu był za niski. Mam powtórzyć test w środę rano.

Dodam, że mam jak najbardziej powody, żeby przypuszczać, że jestem w ciąży (bez wdawania się w szczegóły;-))

Proszę mi powiedzieć, czy mogłam sobie 'uroić' ciążę i wymusić wszystkie te objawy? I czy słusznie 'czuje się w ciąży?'
Po drugie, czy test w środę ma sens, czy powinnam poczekać więcej? Kiedy wy robiłyście test?
Ost. miesiączkę miałam 29.10.08 cykl ok. 26dni

Mam jeszcze inne pytania ale to potem.;-) Dodam, że kończę studia w Preston, a rodzic zamierzam w Londynie - gdzie tak czy inaczej miałam zamieszkać z narzeczonym.

Dzięki z góry za porady:) buźka dla maleństw:))):-)
 
Witam
madzikko jeśli o mnie chodzi ja robiłam test po 2 tygodniach jak nie dostałam okresu i wyszedł pozytywny dla swojej pewności warto powtórzyć ten test. A jeśli chodzi o objawy to nie zawsze muszą oznaczać ciąże organizm różnie reaguje na sytuacje nasze.
 
Dziewczyny szalu dostaje z tymi lekarzmi tutaj:crazy:

Moj synek od zawsze ma zatkany nos,ciezko oddycha przez sen,ale od 5 tygodni ma bardzo brzydki kaszel,tutaj go przesluchal lekarz juz z dwa razy i czysto-wiec to virus(nie dal mu nic na to).Nie wiem slyszalam ze to moze byc od trzeciego migdalka ale oczywiscie tu nawet tego nie sprawdzaja.Wiecie cos na temat tego migdalka?

pozdrawiam
 
reklama
Madzikko-wiesz uroic ez sobie mozna...ale to sa tez objawy ktore moga byc ciazowe.A jesli chodzi o test to wiesz mozna zrobic i w srode ale pewnie najlepiej tak z tydzien od spoznienia(mi wyszlo juz w kilka dni od spoznienia sie miesiaczki)ale wiadomo im dluzej zaczekasz tym wieksza pewnosc ze test jest dokladny.Powodzenia
 
Do góry