reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

KWIATECZEK, no wlasnie oni tylko pozniej powiedza sorry i mysla ze jest okej!!! ide w czwartek do innego lekarza, zobaczymy co to bedzie za magik;-)

Ale dzisiaj u nas zimno!!!brrr .... i wietrznie, okropna pogoda, maly teraz spi a ja tez chyba ide do lozka wygrzewac stare kosci ;-)
 
reklama
Czesc :-)
Ale dzis naskrobalyscie :szok::szok::szok:
Mysmy byli rano w TODDLERS GROUP. Ja jeszcze nigdy nie bylam, wiec sie dzis z malym wybralismy. Dosyc fajnie bylo. Malowanie stopek i dloni i odcisniecie ich na papierza, gry, zabawy, spiewanie.... Chyba bede z malym co tydzien chodzic. :tak:
MiskaT- no zycze, zebys trafila tym razem na lepszego lekarza...

Iwoneczka- oj, ale Ci numery wykracaja!:szok:. Nie mam pojecia co masz zrobic... pomysle jeszcze....

Madzikko- witaj! Pisz czesto. Co moge powiedziec? To samo co dziewczyny- powtarzaj testy, czasem roznica jednego dnia daje inny wynik.....
 
Hejka.
Bylam dzis w Focusie za taka oslonka na kominek ale powiedzieli ze nie maja i najpredzej kupie w Mathercare czy coz!i najblizszy taki sklep jest w Lincoln:dry:fajnie mam ponad gogz drogi nawet nie wiem dokladnie:angry:moze wy widzialyscie gdziesmusze go oslonic.dookola sa tez plytki i troche to ostre:dry:maly teraz wszedzie wlazi i wszystkiego probuje:szok: DSCF4035.JPG
 
madzikko- witam serdecznie i trzymam kciuki... ja robilam test juz 3 dni przed spodziewana miesiaczka... bo cos mi switalo ze moge byc no i okazalo sie ze test wyszedl pozytywny... wiec mysle ze to nie jest regola kiedy ale bardziej jaki test robisz... sa dostepne rozne rodzaje testow nawe takie ze zaraz po zaplodnieniu 2-3 dni sa w stanie wskazac ci wynik... ale jak cos to dawaj jutro znac...pozdroooo
iwoneczka- nie martwsie slonko ja czekalam ok 8 miesiecy moja kumpela dostala dopiero niedawno po ponad roku.... wiem ze ta tutejsza biurokracja wykancza czlowieka ale tak po prostu musi byc... wiec uzbroj sie w cierpliwosc i zycze powodzenia... a pamietaj ze jeszcze nie raz bedziesz zmuszona im cos przeslac... buzkaaaa
dorcia- zgadzam sie w zupelnosci ze lekaze tu sa okropni... moj synek za karzdum razem dostaje zolty antybiotyk i paracetamol obojetnie czy jest chory czy ma zapalenie ucha, czy jak ostatnio mial bole brzuszka... to jest okropne nie potrafia w niczym tak naprawde pomoc.. po prostu nie maja zadnego przeszkolenia medycznego to cos nie do pomyslenia...
 
heyka :-) ale forum szaleje :tak: nie nadążam za Wami he he.

kwiateczek taką osłonę na kominek z Mothercare (i chyba z Boots) możesz kupić przez internet, nigdzie nie musisz jechać, nosić tego. Ja robiła zakupy online w Mothercare i jestem zadowolona. Wydaje mi się, że znalazłabyś coś takiego także w Argos.

alex3meyer ja chodzę na tego typu grupy i jestem zadowolona, zawsze warto się wyrwać z domku, a dziecko ma przynajmniej uciechę :-) Teraz jestem super happy, bo znalazłam taką grupę dla mam Polek :tak::tak::tak: Grupa dopiero powstała, a więc dopiero się rozkręca. Mam nadzieję, że poznam trochę mam z Polski żyjących tu w moim nowym mieście.

iwoneczka przykro mi z powodu tych benefitów :-(Co oni gadają, że Filipek nie istnieje w rejestrze, przecież tu był urodzony, no nie? Co mogę poradzić, to co dziewczyny - poczekać. Wierzę, że można się wkurzyć. Ja to strasznie nie lubię tu papierów wypełniać, bo oni tyle pytań zawsze zadają, a jeszcze do końca się wszystkiego nie rozumie - ach, szkoda gadać. życzę Ci żeby szybko to się wyjaśniło.

Miśka T ja odkąd jestem w Anglii to nie miałam ogrzewania elektrycznego, ale z tego co się orientuję to jest dużo droższe niż gazowe. Warto przemyśleć czy przeprowadzać się na mieszkanie z elektrycznym ogrzewaniem. Ale to już muszą się wypowiedzieć dziewczyny, które wiedzą więcej na ten temat.

A ja pomalutku przygotowuję się do urodzinek Oliwki. Chcę żeby w domku było kolorowo i wesoło, pokupowałam balony, kolorowe serwetki itp. Prezent już jeden mam kupiliśmy małej tą taką zabawkę do pchania, nazywają to Walk and Ride, poza tym chcę jej kupić jakiś ładny bębenek (instrumentu muzycznego wśród swoich zabawek jeszcze nie ma).

Jesteśmy też na etapie kupowania nowego fotelika do samochodu, tego od 9 do 18 kg. Może mogłybyście coś polecić?
 
Ostatnia edycja:
Miska ja mialam elektryczne ogrzewanie to przez nie cala dobe zezarlo nam 5 f,kupilismy farelki i placilismy 30 f na tydz.teraz jestem na ogrzewaniu gazowym i to polecam tylko nie na karte bo oni pobieraja oplate za to:angry:jest juz wliczona w zaleznosci od operatora ok 50 pensow dziennie:angry:ja tak wlasnie mam.dzwonilam do nich ze chce placic miesiecznie i 5 grudnia maja przyjechac i zdjac licznik:-):-)wczesniej mialam male mieszkanie i placolam za gaz zima 16 f za 4 mies teraz mam 3 razy takie mieszkani i jeszcze nie wiem okaze sie w przyslosci ale zawsze taniej niz na prad:-)
Syla znalazlam w katalogu a ten baran powiedzial ze tu nie kupie i tak daleko mnie wysyla:angry::angry:
 
Syla- ja mam juz ten wiekszy fotelik od okolo miesiaca. To jest GRACO i kupilam w toys r us. Jestesmy z niego zadowoleni. Ale podobno tez bardzo dobry jest Maxi cosi....
Acha i mam jeszcze pytanko do Ciebie. Jak znalazlas taka grupe dla Polek? Przez neta, czy jakies ogloszenie?
 
hej dziewczyny,

zrobiłam rano test i ...negatywny:/

mam powtórzyć w poniedziałek, ale nie wiem czy tyle wytrzymam....powinnam robić w międzyczasie, czy się uspokoić i poczkać do poniedziałku?

dalej brak @....to czekanie może wykończyć
 
reklama
madziko a dalej czujesz sie jakbys byla w ciazy?moze idz do lekarza i powiedz ze wyszlo negatywne.moze wysla cie na usg!!!moze te objawy sa przedmiesiaczkowe???!!!:sorry:
Gusia u nas tez pogoda nie zla ale ja mam za godz dentyste:dry:pozniej moze wyjdziemy:-)
 
Do góry