reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

i ja sie witam w ten zimowy wieczor:tak:
u nas tez z rana sniezek proszyl.Patryk tak sie cieszyl,a Lucy stala zdziwiona,nawet pies nie wiedzial co sie dzieje hehe.....
Pisalam wam ze gosciu czyscil nam grzejniki i nic to nie dalo,dzisiaj moj sie wkurzyl odkrecil jeden i zaczal czyscic-noi trafil nas szlag:szok::wściekła/y::wściekła/y:okazalo sie ze jest caly zapchany pelny czarnego syfu nawet zdjecie zrobilam zeby temu debilowi pokazac za co kase wzial:wściekła/y::wściekła/y::crazy:
Czekalismy dzisiaj na kanape,ale okazalo sie ze transport utknal w niemczech moze jutro ja dowioza.Teraz tylko zastanawiamy sie czy nam przez drzwi do salonu przejdzie:baffled:
Co do kremow to ja caly czas stosowalam oilatum ale moze trzeba bedzie o czyms na zime pomyslec:confused:

to narazie mamuski:-) i piszcie... piszcie...bo fajnie sie czyta
 
reklama
Cześć dziewczyny :-) Dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy. Mala-gorzatka pewnie masz rację, że to od tych ząbków, przy następnych ząbkach wynagrodzę to Oliwce i będę ją przytulać do woli ;-)
Kwiateczek ale bałwany ulepiłaś, ho ho :-)
Co do kremików tu w Anglii, z tego co się orientuję to w BOOTS mają taki kremik All Weather dla dzieci, nie jestem do końca pewna, ale myślę, że BOOTS to najlepsze miejsce na szukanie tego typu kremów.
Katarzynka s chodzi mi o torta na urodzinki małej, to raczej taki z kremem. Torta nigdy nie robiłam i nie bardzo mam pojęcie :dry:
 
kwiateczek-balwany poprostu super,polandia mi sie przypomniala hehe... a maly w srodku swietnie wyglada:tak:

syla-mamy na tym forum exspertke-(katarzyna_s)- od zajefajnych tortow,jej wypieki to dziela i napewno cos doradzi:tak:

gusia-kolorowych snow:-)

dobranoc mamuski;-)
 
reklama
U nas po nocy dzis bylo 15 stopni w pokoju. Nie mozemy sie doprosic zeby ktos przyszedl i zrobil przelacznik zeby mozna bylo nastawic ogrzewanie na noc. Dostalismy pismo z agencji ze poki co zadne naprawy nie beda robione - maja problemy z landlordem - pomijajac inne sprawy zgloszone ktore juz leza 2 m-ce w kolejce i tez nic. Szlag juz nas trafia i w lutym szykuje sie kolejna przeprowadzka. Dziewczyny jestem zalamana !

dorcia - dziekujemy za obiecana poprawe :) a do specjalistow... coz tacy sa......

kwiateczek- u nas tyle sniegu nie bylo :szok:
 
Do góry