reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

No ja nie szczepie, tak zdecydowalam. Izka ma racje w pl nie zmuszaja jak tu bo nie zakupili no chyba ze ktos chce na wlasna reke sie zaszczepic to musi kupic szczepionke. Tak jak moja ciocia powiedziala- nie jest dokladnie przetestowana i sa juz skutki uboczne a u dzieci to zawsze ryzyko. Anglia kupila duzo szczepionek teraz sie musza ich pozbyc.
 
reklama
Nie wiem dziewczyny, nie chce nikogo w blad wprowadzac, bo w Pl juz dwa lata nie bylam, ale ja tak slyszalam- widocznie moje zrodlo informacji jest bledne ;-):-D:-D... Z tym, ze Anglia kupila za duzo to sie zgodze- szykowali sie na epidemie, a teraz sie chca tego pozbyc... Zaloze sie, ze ci ktorzy na poczatku wykupili szczepionke, teraz pluja sobie w brode- tym bardziej, ze nie wiadomo do konca jak to jest z tymi efektami ubocznymi... Ja slyszalam rozne opinie i musze powiedziec, ze wiecej bylo tych zlych niz tych dobrych...
 
Dawno mnie tu nie bylo...znygusialam czy co. Sama nie wiem co sie ze mna dzieje, ale wszytsko zganiam na dziadka, bo jak tylko przylecial to od razu mialam pomoc w gotowaniu, sprzataniu i przy Nastce i troszke sie rozleniwilam :tak: W srode dzidek juz polecial do PL i mi przyszedl czas wziasc sie w obryty.

Izka - U nas Nastka w nocy w pieluche zrobila siku bodajze 2 razy przez te 1,5 m-ca bez pieluch, sadze ze zrobila to we snie, bo jak sie przebudzi to wola siku w nocy i idziemy do lazienki na siku ;-) Protestuje troszke przed spaniem zeby zalozyc jej pieluche ale jej jeszcze zakladam. Ja pamietam ze ja dlugo moczylam lozko...oj zdazalo mi sie....pamietam ze mialam sny ze siedze na nocniku i robie siku a wtedy lalam w lozko :-p
 
KarolaLove temat szczepienia na swinska grype, poruszalysmy tutaj niedawno... Ja sama mowilam, ze nie wiem co bym zrobila, ale dostalam list o szczepieniu i zdecydowalam, ze szczepic nie bede... Z tego co wiem to wszedzie oferuja szczepionki nie tylko tutaj w Anglii, ale w Pl jest podobno to samo... Ja szczepic malej nie bede, ale to chyba kazdego indywidualne przekonania...

Polsk nie ma ani jednej szczepionki:no::no:juz pisalam ze mi pani Doktor kategorycznie powiedziala zeby nie szczepic:tak:zreszta i tak nie mialam zamiaru;-)

Anglia kupila duzo szczepionek teraz sie musza ich pozbyc.
Dokladnie,kupili 61 mln.malo osob kupilo to teraz dziecia chca wcisnac:wściekła/y:

Maggusia spoznione zyczenia urodzinowe,buziaki:-);-)

Wczoraj moja znajoma urodzila 3 synka.o 17 zlapaly ja bole a o 17.40 urodzila,w domu:szok:maz zaczal odbierac porod ale nie wiem czy do konca czy juz karetka dojechala:baffled:ponoc przyjechaly 3:baffled:urodzila,zrobili co mieli(kazda wie)i wtedy ja zabrali:tak:nie zle co?jaki szybki porod:szok::sorry2:
 
kwiateczek - podpytaj sie o "przepis" na tak krotki porod :)))) Przyda sie :) Pewnie nie czula boli porodowych tak jak ja - a jak je poczulam to byly juz co 2 min i zaraz byly parte :cool2:
 
hejka
my wczoraj trzy chalupki obejrzelismy i wachamy sie nad jedna, bo jest ogrzewanie elektryczne moze ktoras z was sie orientuje czy wychodzi drozej niz gazowe, a moze sie oplaca? bo takie fajne mieszkanko i wlasnie przez to nie wiem czy sie na nie decydowac:zawstydzona/y: bo to pierwsze to tez bylo ok tyle drzwi wejsciowe byly takie byle jakie:baffled:a drugie w ogole okropne:baffled:
 
Witam dziewczyny....
Mam takie male pytanko. Od ponad tygodnia dziecko moje robi bardzo luzne kupki, ma biegunke. Odwiedzilismy GP w poniedzialek i dostalismy 6 saszetek jakiegos specyfiku na biegunke, mial pomoc w ciagu 24h. No i pomogl, ale na krotko. Biegunka wrocila. Macie jakies sposoby na biegunke u 10 miesiecznego dziecka?? A moze mozna kupic cos w aptece na biegunke, bez recepty?

Dzieki za pomoc.
 
izka a kto byl dostawca? bo my chyba w eon zostaniemy, kurcze nie wiem co robic, teraz dzwonili ze pralki nie zalatwia, i babka jutro ma oddzwonic bo powiedzialam ze M dopiero zacznie prace i ona musi szefa zapytac czy tak moze byc:zawstydzona/y:zobaczymy co jutro powiedza
 
Witam.
Ja nie pomoge z biegunka bo nie mielismy i nic tu nie kupowalam.Dawaj kaszke bananowa,moze cos na ryzu.takie jedzenia zatrzymuja biegunke chyba ze jest wirus to musi lekarz pomoc.czasem w szpitalu bardziej pomoga niz GP.
Izka ja mam EDF i jestem zadowolona.My mamy 2 bedroom.gaz i prad z EDF.prad na 3 miehy mamy ok 100 f lekko ponad bo teraz wiadomo szybciej bylo ciemno.gaz spodziewalam sie ze bedzie ok 500-700f a przyszlo 235:-)w szoku bylismy a zuzylismy bardzo duzo.jak policzylam tak mniej wiecej to wlasnie wyszlo ok 700f.A TU TAKA NIESPODZIANKA.wiem ze rzad prosil dostawcow o obizenie cen za gaz bo zima byla sroga wiec moze to dlatego.wczoraj czytalam na onecie ze british gaz obnizyl ceny o 7% i chyba obecnie oni sa njatansi:szok::sorry:ale to moze byc chwilowe.
Uciekam na miasto poki nie pada:sorry:
 
reklama
witam serdecznie ...
ostatnio malo mnie widac bom sie z lekka rozlozyla.... ;( najpierw grypa potem ledwo przyszlam do siebie i... od srody praktycznie nie chodze ;( bylam nawet w szpitalu bo sie balam o malucha... okazalo sie ze mam rwe kulszowa - maluch gdzies uciska na kregoslupie i nie czuje praktycznie prawej nogi wszytsko mi drentwieje siedze i sie nie ruszam bo wyje z bolu ;(
moj maz jest ze mna od srody w domu bo nie daje rady opiekowac sie Kacprem... i mam do was pytanie czy wiecie cos na temat chorobowego dla ojca na dziecko??? nie mamy tu zadnej rodziny zeby nam pomogla a ja narazie nie jestem wstanie nic zrobic kolo siebie a co dopiero przy 2 latku ;( czy jest taka mozliwosc zeby moj maz mogl wziasc sobie zwolnienie z tego powodu?? ;(
jestem zalamana mowie wam :( lekarze mowia ze moze to minac lada dzien a moze dopiero po porodze ;( nie wiem juz co robic ;(
 
Do góry