reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
cześć laseczki ruszyło jak z kopyta;p he he
ja po dwóch antybiotykach ale coś czuję ze na tym się nie skończy

:sorry: nie nawidzę anginy!!!!!!!!!! sama sobięwyrwę te migdały niedługo!!!! znów mnie pobolewa gardło lekko I robią sie malutki punkciki ropne :wściekła/y:przepłukuje rumiankiem ale zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.........

Jak dobrze podzie to już niebawem moje szyciowe dzieła znajdą sie w Londyńskim sklepie!!!!!!!!!!! trzymajcie kciuki a tymczasem zapraszam was do polubienia stronki mojej( kto jeszcze nie polubił) I do zakupów żecz jasna!!!!

https://www.facebook.com/pages/Handmade-For-You/654501181235326


Pozimoki hej ho hoooooooooo mamuska gdzie cię do uk wywiało???? widzę ze dorobiłaś sie jeszcze jednego karaluszka małego he he he Gratki!!!!!!!!!!!

Mamusia blaneczki I jak ta po wizycie w tej prywatnej klinice u polskiej ginekolog???

u nas też żywa choinka I w tym roku już nie mogę sie doczekać tych cudownych zapachów!!!!!!!!!!
 
no własnie widzę ze kolejna Dama ten twój mąz ma przekichane ha ha ha tyle bab w domu;-))) :-D:tak: a u mnie pomalutku nadal w uk teraz rozkrecam powoli biznesik z szyciem bo jedna pasja to zdecydowanie za mało;p jak masz fb to zapraszam do polubienia linka w poprzednim poscie;-) sobie zerkniesz co ja tam tworzę wtedy kiedy każdy myśli że odpoczywam;p

na marcówkach 2011 tak się jakoś dziwnie zrobiło I juz tam nie piszę czasami tu zaglądam;p
 
Na pewno zajrze tylko jak bede miala chwile:)
Tobie cos przybylo(nie widze suwaczkow w tel)??
Maz nie nazeka ma co chcial holahaha
Mnie na marcowkach wieki nie bylo bo wypadlam a potem juz ciezko bylo wrocic:/
 
nie nie kochana mnie nic nie przybyło I mam nadzieję że juz nie przybędzie dwójka terrorystów w zupełności mi wystarczy a pozaty za chwilę 32 latka stuknie I szczerze mówiąc nie mam juz siły na kolejną ciąże itp... osttania była dość wyczerpująca I niefajna wiec zniechęcona jestem totalnie....a dwa to I tak planowalismy tylko dwójkę wiec wiesz..............
 
reklama
Do góry