reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Fizjo juz chyba normalnie od czerwca przyjmuja, tylko nie wiem czy tutaj generalnie cos z dziecmi robia. Rozne opinie slyszalam [emoji849]
Zazdroszcze takiej lekkiej koncowka, dla mnie byla dramatyczna...
Wspaniała jest [emoji7]
W dobie korony nie jestem pewna, ze gdziekolwiek Was przyjmą. Fizjoterapia jest tyko przez video-konsultacje.
Mi zostało 3 tyg do porodu [emoji13] ale nie czuje, ze to już końcówka [emoji85] jeszcze bym mogła z pare miesięcy pośmigać [emoji16]
 
reklama
Fizjo juz chyba normalnie od czerwca przyjmuja, tylko nie wiem czy tutaj generalnie cos z dziecmi robia. Rozne opinie slyszalam [emoji849]
Zazdroszcze takiej lekkiej koncowka, dla mnie byla dramatyczna...
Właśnie nie przyjmują, moja szwagierka ma atak rwy kulszowej od 6 tyg i około tygodnia temu zadzwonili do niej, tylko z propozycja video konsultacji. Choć może u Ciebie w mieście jest inaczej 🧐
 
U nas podobno od czerwca przyjmuja. Mam kolezanke fizjo, ale ona nie jest dla dzieci tylko po udarach, wypadkach i nie w szpitalu tylko gdzies w jakims osrodku.
Właśnie nie przyjmują, moja szwagierka ma atak rwy kulszowej od 6 tyg i około tygodnia temu zadzwonili do niej, tylko z propozycja video konsultacji. Choć może u Ciebie w mieście jest inaczej [emoji3166]
 
Fajna dziewuszka!
Niestety w sprawie fizjo nie pomogę. Ja dla siebie nie mogę dostać wizyty do GP wiec fizjo to już chyba w ogole na czarno, za plecami, blagajac i przeklinając.
 
Słodziak :) Ma piękne oczęta :) A dużą tą asymetrię dostrzegasz? Może spróbuj póki co sama z nią ćwiczyć a po drodze gdzieś coś załatwić.
Wiem że LILITH sobie załatwiała chyba prywatnie Fizjo dla córci bo ze szpitala to by się nie doczekała. Ale z tego co słyszę to co miasto to inaczej pootwierane.

Ja czekam na USG z wizytą u Ginekologa... czekam i kij wie kiedy dostanę, choć powinnam natychmiast mieć wizytę.. Za to mój małż dostał do reumatologa (w tym samym szpitalu) bez problemu na sierpień termin... i ma normalnie wizytę w szpitalu. Kaja za to ma we wrześniu wizytę i też w szpitalu bez problemu. W czwartek moje dziewczyny mają okulistę normalnie na coroczne badanie bo im ta wada się co rusz zmienia...
 
No i jak z gardłem - przeszło? Miodek zawsze pomocny przy gardle :)

Zaczynam mieć dosyć już tej pandemii... jak unikałam ludzi przez tyle miesięcy to dzisiaj poszłam ze starszą zrobić niespodziankę jej koledze - niestety nie było go w domu, ale była jego mama i robimy mu niespodziankę w sobotę - widzimy się w parku z dzieciakami :) Przy okazji jego mama też jest szczęśliwa, bo ona też się odzwyczaiła od rozmawiania z ludźmi i z chęcią pogada :) Więc technicznie 6 osób będzie bardzo szczęśliwych tego dnia :) Przy okazji obie się modlimy żeby dzieci poszły we wrześniu do szkoły bo choć są cudne i kochane to mamy już ich dosyć :D

Trzymajcie się cieplutko i zdrowo ;)
 
Żyje tu ktoś jeszcze?
Ja się niedawno dowiedziałam że moja przyjaciółka która była świadkową na moim ślubie 13 lat temu - ma zaplanowaną cesarkę na 13.10 - to jest data mojego ślubu :rofl2: Się zdrowo uśmiałyśmy z tej zbieżności :laugh2:
 
reklama
Zyje, zyje ja na majowym watku siedze [emoji3526] mala rosnie jak na drozdzach. Juz taka fajna kumata. I jedno dziecko w koncu do mnie podobne hihi
IMG_20201001_131340.jpeg
 
Do góry