reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Piękny lew!!! Ile godzin w sumie schodzi na zrobienie takiego? Bułek będzie zachwycony!

nie dziwie Ci sie, ze spać nie możesz. Po takich akcjach każdy by sie bał.
 
reklama
A wiesz że nie wiem... kilka godzin, u mnie wiecznie rozciągnięte bo robię jak mogę i mam czas. Szczególnie że jak to się ładnie mówi - jam amatorka więc ciągle się uczę :) Pomijam fakt że ten lew był jakoby wyzwaniem bo moje zapiski z jego robienia były straszne i chyba z godzinę zajęło mi ogarnięcie co ja tam nabazgrałam :D A na koniec się zorientowałam że uszu nie ma 😅
Dzisiaj dzień pod znakiem Zoombie... jak się w lustrze zobaczyłam to stwierdziłam że więcej tam dzisiaj nie zaglądam :) Moje dzieci zazwyczaj śpią do 8:30 - tak około... co ja im zrobiłam że obudziły mnie dzisiaj o 7:15... usnęłam po 4... Małż wróci dopiero za godzinę, za oknem szarówa bo ma padać... nici z ćwiczeń w parku.
 
Zdolna bestia z Ciebie!!
U mnie tez szaro i pada, ale dobrze, bo trawa to nie trawa tylko już siano wszędzie w około.
przysiądę w końcu do maszyny, bo córka mnie o poduszkę prosiła, ale pogoda była zbyt cudowna,
żeby gnić w domu 😅
 
Też bym może do maszyny dzisiaj przysiadła skoro moje pierony mają bana na komputery... tylko stół muszę sobie posprzątać jak skończą lekcje. Musimy ogarnąć dom z 3 sypialniami żeby kompy miały u siebie w pokojach. Za mało miejsca w tej klitce :(


Znalazłąm psiaczka :D Jaki słodki :D
Psiaczek
 
Ostatnia edycja:
Jutro zostaną wysłane :)
 

Załączniki

  • 15915667652179127848694168055117.jpg
    15915667652179127848694168055117.jpg
    823,9 KB · Wyświetleń: 170
Dziekuje za pamiec. Nie powiem, jest co robic z moja gromada, ale jakos daje rade. Sa momenty, ze sie dwoje, a nawet troje i wszystko jak przez palce przelatuje, ale staram sie nie lamac. Malutka ok, chociaz troche jej cos dokucza, po moich chlopakach to tak mysle, ze tez jakis lekki refluks ma, bo potrafi sie obudzic z poplakiwaniem/stekaniem, uleje i spi dalej. A czasami chce zeby ja nosic czy trzymac wlasnie w takiej pozycji zeby glowa chociaz troche byla wyzej niz reszta. Zastanawiam sie czy nie kupic tez poduszki klin. Tak to rosnie jak szalona, we wtorek juz 4620 wazyla a to jeszcze nie bylo 3 tygodnie po porodzie, takze wedzidelko jej nie przeszkadza i bol brodawek juz nie istnieje [emoji3590]
@julia2s co u Ciebie? Jak się czujesz? Jak malutka?
IMG_20200607_085900.jpeg
 
Ale ma czuprynkę :laugh2: Te klinowe poduszki są dobre dla maluchów. A nie powinna jej zaszkodzić. To super że ból przeszedł - nic przyjemnego. Powoli wszystko ogarniesz - ty super mama jesteś :)
 
Hej, hej! Cos tu cisza nastala. Wyglada na to, ze mozliwe, ze mala ma asymetrie. Orientujecie sie czy w ogole ktos to na powaznie wezmie czy od razu szukac gdzies prywatnie? A to moja mala z teraz i sprzed miesiaca na sesji
IMG_20200720_070437.jpeg
IMG_20200627_092249_359.jpeg
 
reklama
Hej, hej! Cos tu cisza nastala. Wyglada na to, ze mozliwe, ze mala ma asymetrie. Orientujecie sie czy w ogole ktos to na powaznie wezmie czy od razu szukac gdzies prywatnie? A to moja mala z teraz i sprzed miesiaca na sesji Zobacz załącznik 1151991Zobacz załącznik 1151996
Wspaniała jest 😍
W dobie korony nie jestem pewna, ze gdziekolwiek Was przyjmą. Fizjoterapia jest tyko przez video-konsultacje.
Mi zostało 3 tyg do porodu 😝 ale nie czuje, ze to już końcówka 🙈 jeszcze bym mogła z pare miesięcy pośmigać 😁
 
Do góry