reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Obecna :)
Wątek prawie wymarły!
moj synuś ma już 7tyg i coraz mniej śpi w dzień. Teraz mam pół godzinki w ciszy i spokoju, bo moje córki poszły na spacer z bobasem i z pieskiem— pierwszy raz same 😅
Ja dziś nie wychodzę bo mam gardło załatwione a pogoda kiepska.
 
reklama
Ja sie szczepilam. W poprzedniej ciazy tego nie zrobilam i niestety sie pochorowalam. Pierwszy raz w zyciu mialam grype, myslalam, ze zejde. W zyciu nie bylam tak chora. Teraz i bez ciazy sie zaszczepie.
Rozumiem,a w jakim tygodniu bylas jak sie pochorowalas?czy z dzieckiem wszystko ok,bo starsza komplikacjami
 
Ja bylam miesiac przed porodem. Z dzieckiem ok. Moja kuzynka miala grype na poczatku ciazy i jej syn cos tam z okiem ma. Lekarze powiedzieli, ze to wlasnie przez grype.
To rozumiem ze bylas dwa razy w ciazy,w jednej sie nie szczepilas i zachorowalas z dzieckiem ok,a w drugiej sie szczepilas i nie zachorowalas i z dzieckiem ok?ja sie poprostu martwie ze szczepionka moze miec jakis wplyw na dziecko
 
Ja bylam w 4 ciazach, ale tu pisalam o tych 2 ostatnich, bo to niedawno bylo. Z dziecmi wszystko ok.
To rozumiem ze bylas dwa razy w ciazy,w jednej sie nie szczepilas i zachorowalas z dzieckiem ok,a w drugiej sie szczepilas i nie zachorowalas i z dzieckiem ok?ja sie poprostu martwie ze szczepionka moze miec jakis wplyw na dziecko
 
To rozumiem ze bylas dwa razy w ciazy,w jednej sie nie szczepilas i zachorowalas z dzieckiem ok,a w drugiej sie szczepilas i nie zachorowalas i z dzieckiem ok?ja sie poprostu martwie ze szczepionka moze miec jakis wplyw na dziecko

Jestem, jestem. Siedzę w październikowych mamusiach.
Ja się nie szczepilam na grypę. Instynkt mi mówił żeby nie. Ale szczepilam się na krztusiec.
Trzeba pamiętać, ze szczepionka jest dla mamy żeby ona wytworzyla przeciwciała i przekazała je dziecku. Nie szczepi się dziecka.
 
reklama
Do góry