reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

syla333- z checia ci skrobne przepis..mam dwa :) ale poki co ksiazki kucharskie mam w ktoryms worku lub kartonie....tylko ktorym ...? jak sie uwolnie troszke to napewno ci napisze.... jakby co to mi przypomnij
 
reklama
hej Dziewczyny :)
Kwiateczek ja tez korzystam z pomocy cansilu i co mieisac ganiaja nas z pejslipami i wydrukami z banku ale warto walczyc bo jest to duza pomoc :tak:
wczoraj pierwszy dzen z moim malenstwem sam na sam i zyje :-D mala slicznie spala od 14 do 16 a potem do 18 a o szustej jazda i do 22 non stop na rekach tylko oczka co chwile otwierala sprawdzic czy lezy u mnie na brzuchu czy juz w luzeczku lobuz maly a mamie malo szfy nie popekaly ale jest coraz lepiej widze jak ta bestyjka zmienia sie z dnia na dziem:-)kupilismy wiekszego smoka do butelki i troszeczke sie mala uspokoila zaczyna wiecej na raz jesc a i od urodzenia przybrala na wadze 15dkg !! pozdrawiam wszystkie Mamysie :)
 
gucie- gratki wielkie!super,ze juz w domku i szczesliwe:tak:super,ze taka grzeczniutka mala jest a co do noszenia to ciesz sie kazda chwila jak chce byc tak bliziutko mamki bo kiedys Ci sie bedzie wyrywac bo juz 'duzia' jest:-pjak moja teraz:dry::sorry2:

a my wczoraj ogladalismy mieszkanko,ale okazalo sie,ze to nad sklepami i przy M40 i halas i brud i generalnie male,ciasne a drogie:wściekła/y:i ledwo dalo rade wozkiiem wjechac do przedpokoju,a nawet zaryzykowalabym,ze nie dalo rady bo M musial ostro nim wyginac,zeby sie zmiescil a mamy malutka laske Mclarena!:szok:wiec nie wiem jak bym tam wjechala normalnym wozkiem z buda jak one szersze sa przeciez:confused::no:
dzis idziemy ogladac 4 kolejne....ciezko bedzie znalesc cos z rownie duzymi pokojami jak teraz mamy,ale w sumie mniejsze to bardziej przytulnie jakos:tak:kuchnie chcialabym wieksza niz mam, czyli ok 2.5x1.5...Moze z dwa razy taka,nawet nie,by byla jednak bardziej potrzebna:tak:


co tu tak cicho?czyzby przyspieszony weekend?
 
Witam
U nas dzis znowu nasypalo sniegu,szkola zamknieta Dzieciaki mają dłuższy weeknd.ale jest cieplo i swieci slonko i wszystko topnieje.Zrobila sie teraz taka chlapa.
Katarzynka to powodzenia w szukaniu.No my własnie bedziemy mieli malutkie pokoiki,ale za to duzo ich:-).Na dole bedziemy miec 2,a u gory 3.Jest tez poddasze,ale nie wykonczone.Wiecej i tak nam nie trzeba.
Malogorzatka fajnie ze zadowolona jestes z tej nowej chatki.Ja to juz sie nie moge doczekac przeprowadzki,tak mi sie ta nasza podoba.Ale najgorsze te sprzatanie i pakowanie.No i blisko szkoły jakies 50 m do szkoly mamy.
JA bede musial sie uwijac z przeprowadzka i rozpakowywaniem bo bede mial tylko 4 dni:szok:.4 marca przyjezdza tesciowa ze szwagierka i nie chce zeby sie załapaly na taki bałagan.;-)
Syla tez uwielbiam barszczyk,od swiat robie raz w tyg barszcz czerwony na obiad.ale sie chlopaki zajadaja.Oby się tylko nie przejedli.
Gucia a ty po cesarce to wspolczuje ale tul tul malutka,zobaczysz jak szybko czas minie i malutka bedzie biegac po domu,a wtedy to juz coraz zadziej chca sie tulic.

milego weekendu pa
 
dziewczyny co zrobic ??? jak odkladam mala do lozeczka to po 5 min jest wielki lamet i placz kiedy siedzimy na kanapie a mala lezy u mnie na brzuchu moze spac i spac !!! boje sie ze niedlugo nie bede mogla do toalety pojsc i nic zrobic bo mala bedzie na mnie spala poradzcie cos prosze !!! czy takie malenstwo juz sie moze przyzwyczaic ??:confused::confused::confused::confused:
 
gucia - malutka dopiero co opuscila bezpieczny i cieplutki brzuszek mamusi i caly czas yla tam kolysana i bylo Jej super;-)a terz wszystko nowe,wszedzie jasno i dziwne dzwieki i wiadomo,ze chce byc z Toba zeby znow poczuc sie bezpiecznie:tak:moim zdaniem to normalne i malenstwo powinno byc przy mamie jak najczesciej na poczatku a o przyzwyczajenie to chyba za wczesnie na to jeszcze;-)
 
gucia - malutka dopiero co opuscila bezpieczny i cieplutki brzuszek mamusi i caly czas yla tam kolysana i bylo Jej super;-)a terz wszystko nowe,wszedzie jasno i dziwne dzwieki i wiadomo,ze chce byc z Toba zeby znow poczuc sie bezpiecznie:tak:moim zdaniem to normalne i malenstwo powinno byc przy mamie jak najczesciej na poczatku a o przyzwyczajenie to chyba za wczesnie na to jeszcze;-)
Katarzyna _s ja to rozumiem ale przez caly dzien jest to meczace !! choc godzina przerwy!!
 
Mała-gorzatka dzięki, jakby co to się przypomnę.

katarzyna s powodzenia w szukaniu mieszkanka.

Izka to super, że wam też się coś fajnego trafiło.

gucia ja moją Oliwcię nosiłam prawie non stop przez 3 miesiące! taką miała potrzebę, a to jest moje pierwsze dziecko, więc mogłam jej poświęcić ten czas i nie żałuję, teraz do mnie przychodzi i to ona mnie przytula, mówię Ci kochana, serducho tak się raduje. też mieliśmy podobny problem, jak się ją kładło do łóżeczka to się od razu budziła. to się zmieni, zobaczysz. po prostu któregoś dnia położysz ją do łóżeczka i malutka będzie chciała w nim spać ;-)
 
hejka:-)
ladna pogoda dzis,wiec zaraz na spacerek ruszymy cala familia:-)
co tam u Was?
Malagorztko - jak wypakowywanie i urzadxanie sie?zdaliscie juz stare mieszaknko?
gucia ja moją Oliwcię nosiłam prawie non stop przez 3 miesiące! taką miała potrzebę, a to jest moje pierwsze dziecko, więc mogłam jej poświęcić ten czas i nie żałuję, teraz do mnie przychodzi i to ona mnie przytula, mówię Ci kochana, serducho tak się raduje. też mieliśmy podobny problem, jak się ją kładło do łóżeczka to się od razu budziła. to się zmieni, zobaczysz. po prostu któregoś dnia położysz ją do łóżeczka i malutka będzie chciała w nim spać ;-)
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
My juz po spacerku, Leos spi a ja zupke gotuje ;-) zimno na dworzu ale piekne slonce swieci, lod na chodniakch mozna nogi i rece polamac!!! nikt tu nieodsnieza, w Polsce cos takiego bylo by niedopomyslenia!!! a tutaj prosze! nic nierobia, oglasza tylko 1 syopien kleski zywiolowej i juz!! maja to z glowy ;-)

Gdzie sie wszytskie dziewczyny podzialy???? halo??????
 
Do góry