reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursynowa

reklama
to ja będę Was wypatrywać, może nie jutro, ale w piątek się chętnie tam przejdę. Patewka, a Wy o której bywacie? Bo my, w zależności jak nam drzemka wypadnie to wychodzimy tak ok. 10.30-11.30
 
Jojka, agamir to umawiamy sie na jutro czyli NA PIATEK tak? Rano bede musiala sie do was dostosowac bo zazwyczaj nasz pierwszy spacer wypada albo kolo 9 albo po obiadku tj. miedzy 13-14
Czyli piatek 10:30 nad stawikiem:tak:? :-) na dodatek wiem jak obie wygladacie :cool2:
 
Drogie Mamy z Ursynowa!
Zapraszamy podczas Waszych spacerów w odwiedziny Naszego Żłobka.
Od września ruszamy
www.przedszkolezuczki.pl

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6m-cy- 3 lata. Gwarantujemy całodzienną opiekę w małych grupach(max. 10 dzieci).
Zapisz swoje dziecko teraz, a pierwszy miesiąc pobytu GRATIS!!!

Ilość miejsc ograniczona!
Zadzwoń i dowiedz się więcej 694-822-833
 
A my na Ciebie czekałyśmy w tym upale...:-) Moja Baśka była bardzo ciekawa kolegi o dwa tygodnie młodszego:tak: Może następnym razem
 
Jojka - wracajac spacerkiem spieklam raka na ramionach :wściekła/y: Dobrze ze Julcie oslonilam pielucha (przyplyw geniuszu czy jak :rofl2:). No i szybciutko przeprosiłam sie z kremem do opalania i panthenolem :-D Czeresnie facet mial pyszne, i kupilam niestety tylko 0,5 kg ktore zjedlismy w 5 minut.
Czekam na kolejny sacer, moze tym razem do zoo ? ;-)
 
reklama
na spacer do zoo może się odważę ale to za jakiś czas. Baśka przestała robić mi awantury w wózku!!! Ale nie wiem, czy to nie chwilowe...
 
Do góry