reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z West Midlands

Czesc wszystkim dziewczynom, moje imie Aska, corcia urodzona w walentynki ma na imie chloe, dolaczamy sie do forum, mieszkamy w Coventry... Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
reklama
:)

mamunia2 witaj...

strasznie nozki mi puchna( ciezko butki ubrac.:no:
jestem w 34 tygodniu ciazy...grubcia mam juz prawie 90 kg(((((((


laski gdzie robilyscie zakupki:wózki,ciuszki ,kołderka i te sprawy?
 
witam wszystkie. jestem zaganiana, ze ledwie zipie:-):-):-)
fasoleczka. wozek kupilam na ebay. ciuchy na car boot, body w tesco, a jeszcze w miare tanio mozna dostac cos w tkmaxx, zwlaszcza jak maja przeceny. ostatnio nawet maja spory wybor. lozeczko na ebay. ciuszki tez mozna tam zdobyc i czasem za grosze. jesli chodzi o wozki na ebay , najlepiej zaznaczyc dystans do 50 mil od seibie, zeby mozna bylo odebrac. czasem trafi sie, ze wysla.

lece dalej. milego dzionka.
 
Witam wszystkie mamusie, których jeszcze nie witałam! No i wszystkie pozostałe oczywiscie też:-).

fasoleczka- ja to różnie. Troszkę w argosie, troszkę w mothercare, next i gdzie się tylko cos fajnego trafiło:-D. A masz jakis problem ze znalezieniem czegos konkretneo, czy tylko tak pytasz?
myleene- a wy już wróciliscie?
 
Witam drogie mamusie. Jestem mamą Adrianka, i mieszkamy w Banbury (Oxon). Często jeździmy do Stratford na małe zakupki :-D I bardzo lubimy to miasteczko.
 
Mamunia2- dzięki za powitanie. Bywasz czasami w Banbury może? No rzeczywiscie Twój starszy synek chyba z tego samego rocznika co mój. Oj z dwójka małych urwisów to masz pewnie urwanie głowy. Co porabiasz na codzień, w wolnej chwili? Macie ładne miejsca do spacerowania. Ostatnio byłam w Stratford 2 tygodnie temu, chcielismy wypożyczyć te łódki w centrum, no ale że mój mąż nie umie pływać, więc plan nie wypalił. Ja kiedyś bardzo dużo pisałam na tym forum, głównie na Mamy z UK, ale jakoś stare mamuśki się powoli wykruszały.
Właśnie obejrzałam bardzo fajny film, może nie z tych "ambitnych", za to z pozytywną energią. Ten film to w "Pod słońcem Toskanii". Mój Adrian biega jeszcze po ogrodzie, zaraz muszę go dorwać do kąpieli. Grałam dzisiaj w banbingtona, super sprawa, od razu przypomina się dzieciństwo:-D Oby pogoda jutro dopisała..... Miłego wieczorku dla mam :-)
 
reklama
justyna- no własnie jeszcze nigdy nie byłam w Banbury, a mamy przecież rzut beretem:)
Z chłopcami faktycznie jest wesoło i często brakuje mi czasu, ale są cudowni i oboje z mężem chcielismy dzieci rok po roku, więc nie mam co narzekać:) My raczej mamy dobrze poukładane dni: rano wstajemy, sniadanko, troszkę sprzątania, jakis spacerek, mała drzemka Domisia, obiadek, znowu troszkę zabawy lub jakas kależanka wpadnie, żeby dzieci się razem pobawiły, a my troszkę plotkujemy,pózniej kolacja i koło 19:00 kąpiel, czytanie książeczki i wreszcie trochę spokoju:)))
Uwielbiamy chodzić na spacerki i każdy wolny dzień tatusia spędzamy poza domem, czasem na placu zabaw, a własnie byliscie kiedys na placu zabaw niedaleko parku? jest duży i po prostu super! chłopcy go uwielbiają.
A film też kiedys oglądałam, fajny, leciutki. Skakałam po kanałach i widziałam,że własnie leciał.
buziaki!
 
Do góry