reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z West Midlands

mamunia2- niestety na żadnym placu zabaw nie byliśmy. Spacerowaliśmy tylko koło kanału, byliśmy w Butterfly Farm (przepiękne te motyle) i koło muzeum Shakespeara. To co do centrum miasta. Natomiast na zakupy to jeździmy do tego nowego kompleksu sklepów, Direct Sports, Next, Asda...pewnie wiesz o czym mówię. W Stratford zawsze tyle turystów a najwięcej skośnookich;-):-) Bardzo lubię tam jeździć, niestety nie mogę nic dobrego powiedzieć o moim mieście, straszna dziura, dużo polonii i Pakistanów, tłoczne i baaaardzo nudne. Nawet nie ma porządnego parku, żeby pójść z dzieckiem na spacer.
U nas porządek dnia bardzo podobny do Twojego, z jednym wyjątkiem. Jest to pora kładzenia spać. Adrian kładzie się z nami spać i nie ma mowy żeby on coś przegapił. Wszyscy mają być w łóżkach i on wtedy może się położyć spać.:-) On jest taki pan porządnicki, wszystko musi być na swoim miejscu.:-)
Widzę, że troszkę wątek podupadł. Mamy, piszcie !!!!
 
reklama
Mamunia2 cichutko, bo pewnie tylko kilka nas z West Midlands:szok:
A gdzie dokladnie w Stratford jest ten plac zabaw, bo jakos nie kojarze:dry:
 
Myleene- koło rzeki, przy moscie jest duży trawnik, za nim mini golf, a kawałek dalej po lewej stronie jeat wejscie na taki duży plac zabaw. Moi chłopcy go uwielbiają.
 
heja laseczki

przepraszam za zaniedbanko((((

U mnie łóżeczko juz jest,kołderka podunia posciel z ikei...
pełnio ciuszkow róznie tesco,asda,M&S(chyba najwiecej)i inne sklepiki również..
tytka spakowana do szpitala i teraz tylko czekac..

no mi sie nie spieszy hhee:cool2::sorry2::sorry2::sorry2:
a no rożek zółciuski z PL

a chodzilo mi czy wiecie moze gdzie dostac kosmetyki BAMBINO??

moja mam jedzie do PL w sierpniu to przywiezie ale dzidiziol jakos na lipiec ma wtskoczyc:szok:hehhe

buziaki slodziaki
 
witam.
fasoleczka, ja uzywalam z serii e45 czy jakos tak, sudokrem.

wstalam o 6 ijuz zasnac nie moglam, mialam isc na angielski, ale zorobili dzieciarni wolny dzien i tyle se poszlam.
lece, bo maly juz wstal i sniadanko trzeba zrobic. milego dzionka.
 
Czesć dziewczyny!
Chłopcy poszli szybciej spać, więc mam troszkę więcej czasu dla siebie. Ostatnie pare dni byłam tak zajęta, że nie miałam głowy do pisania, ale mam nadzieję, że teraz będę miała go więcej:tak:.
Troszkę tu za cicho, więc piszcie co nowego u was?
buziaki!
 
reklama
Do góry