reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z West Midlands

ivetten ja mam konto na ebayu i podalam wymyslony z glowy numer telefonu stacjonarnego, gdyz oboje z mezem posiadamy tylko komorki. I bez problrmu przeszlo:tak:
 
reklama
No ja tez jestem totalnie odizowlowana, nie chodze na zadne grupy z moim maluchem, poza tym u mnie w miescie jakos tak malo mam z dziecmi...albo ja ich nie widuje;-)
 
MAMUNIA2

malutka grzeczna,tylko ma koleczki od 20-23 no wczoraj nic niebylo:)wiec moze przejdzie paskudztwo....
Uzywalam infacolu teraz ta slynna wode koperkowa a dzisiaj nic...tylko plantex i zobaczymy co bedzie:)

Maluska spi ladnie jak zasnie okolo 21-22 to wstaje na jedzonko pomiedzy 3-5.oo i spi dalej do 8.00 znowu jedzonko 2 godzinki przerwy i spimy prawie do 14.00takie lenike jestesmy hehe

ciezko mi jest troszke bo maz mi niepomaga jest ciagle zajety..a jak juz wraca do domku to jest okolo2-3 rano i spi....trosie pogada do niuni jak niespi:sorry::sorry::sorry::sorry:

mama przyjedzie czsami i pomoze:)

mala wlasnie zasnela wiec ja szybko hyc na kompa:)

buziaki dla was
 
Wiesz, nie wiem co sie dzieje, ale jak pisze post, to zawsze jest o dwie godziny do tylu!!! Cos mi sie porobilo z kompem albo nie wiem....

Ale masz racje...tak nie dosypiam, bo moje dziecko co chwila w nocy sie budzi i placze niemilosiernie. Zabki musza go bolec, tak mi sie wydaje!!! Smaruje dziaselka zelem, ale to nie pomaga zbytnio. A moze Ty masz jakies sposoby? Bo ja juz dluzej tak nie pociagne:(( jak dlugo moga zabki wychodzic??
 
witam, dawno mnie tu nie bylo:-)ale braki czasowe niestety.
dzieciarnia w szkole, aj tez wybieram sie na kurs , 2 razy w tyg,, do tego spotkanie polek w piatki i jeszcze jedno we wtorki, do tego wizyty u lekarza, musze sprawdzic sobie tarczyce i dentysta. nogi mi nie dlugo odpadna:-D no i koniec wolnej chwili, milego wieczorku. a moje gg 5093819, jakby ktos mial ochote:-)
 
Myleene-oj może i to bardzo długo, wiem z doswiadczenia:tak:. Może to nie najlepsza wskazówka, ale jak już było naprawdę zle to dawałam chłopcom na noc calpol, żeby się tak nie męczyli.
 
reklama
pierwszy dzień to była niepewność a drugi już trochę na "nie", trzeciego-wczoraj był wielki płacz a dziś jest przeziębiony i został w domu.... no ale czarno to widzę :-(
podobno pierwsze dwa tygodnie są najgorsze... tłumaczę na wiele sposobów,przygotowywałam od chyba pół roku...ach...
 
Do góry