reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z West Midlands

to bardzo wcześnie dla Dominiczka jak na brykanie cały dzień.... Szymek nie śpi w dzień od dość dawna, jakoś po 2. urodzinach przestał drzemać a Patryk śpi jeszcze,ale różnie z nim bywa,nieraz pół godziny a innym razem trzy...
A u Ciebie Mamunia obaj chłopaki wstają o 8.00? O rety, jak Ci zazdroszczę.... nie pamiętam, kiedy tyle spałam ;-)
Chciałam jeszcze dziewczyny zapytać, co tutaj możecie polecić w rejonie do obejrzenia. My tu się przeprowadziliśmy dopiero niecałe 2 mies. temu i jak dotąd byłam w Tropical Birdland jedynie.
Była któraś z Was w Sealife albo w fabryce Cadbury w Birmingham?
A jakieś inne miejsca,które by zainteresowały dzieciaki? Wiem o Twycross zoo i wybierałam się, aleśmy się pochorowali :sad: siedzimy kołkiem w domu od trzech dni, okropność...
 
reklama
No własnie ostatnio im się zdarza pospać tak długo:-), ale przeważnie jest tak, że rano dosypiają już tylko przy nas:tak:.
My jakis czas temu bylismy w Sealife i na Safari, i było fajnie:tak:
 
o,super,a jak tam sealife? to jest zamknięty teren-w sensie,że można tam jechać zimą i jest się pod dachem cały czas?

właśnie dostałam potwierdzenie z councilu,że Szymon mógł zacząć gov.session od 1.września a kierowniczka przedszkola wmawia mi,że po Świętach.... czemu takie tępaki pełnią takie ważne funkcje :wściekła/y:?? chyba, że chce mnie spławić, bo nie widziałam tam dzieci innych,niż angielskie... porażka!

Mamunia-wychodzisz gdzieś z chłopcami, żeby się integrowali z lokalnymi dziećmi?jakieś toddler grupy w SureStart czy coś? ja jak się miałam zebrać, to mi się pochorowali i nie poszłam.... tak się już zakopałam w domu, że ciężko się ruszyć... znajomi zostali a my na nowym miejscu nie mamy żadnych polskich sąsiadów z dziećmi :-(
 
Jestem i ja jakios ciezko mi sie przelamac i wejsc na jakikolwiek forum:(:sorry::sorry:

Rodzilam w Good hope hospital w b-ham
Byl to porod zakonczony natychmiastowa cesarka,jak to w Uk nikt niesprawdzil jak jest mala ulozona ...Rozwarice 8cm tyle bólu....co sie okazalo mala glowka w gore...
Zorientowali sie jak probowalam złagodzic bóle i bylam w basenie,dziecko zaczelo robic kupke...gdyby siostra niebyla zemna nikt by nic niewiedziel bo mnie tam zostawili.....
co tu duzo mowic...2dni po przyjezdzie do domku zabrala mnie karetka (mialma straszny ból pod zebrami)
kolejny szpital Heartlands hospital...tydzien dochodzili co mi jest
-najpierw mowia zakrzep krwi w plucach pozniej to pozniej tamto
niemoglam ani usciasc przez 14 godzin stalam (morfina za morfina kroplowka za kroplowka...
a co bylo przyczyna?
-zapalenie płuc
-zapalenie pęcherza
-woda w lewym płucu
CO tu duzo mowic...jestem zakrecona nic mi sie niechce,wogole niejestem zadowolona ze szpitali...z opieki...
ach.....
chodze zaniedbana,wczoraj nawet zalozylam majty szpitalne wiecie te papierowe :happy:bo byly podreka nowe zapakowane w szafce w lazience
wstyd i chanba....buuuuuuuuuuuuuuuu:confused2:
to chyba jakis rodzaj deprechy...

kurczeja jak zawsze sienad soba rozczulam:(:-p

buziaki dla was west midlands lol
 
oj, straszne miałaś przejścia... faktycznie tu bywa tak właśnie. Ja byłam spokojniejsza tylko dlatego, że tu miałam drugi poród. No cóż, życzę Ci Fasoleczko szybkiego powrotu do zdrowia,mam nadzieję, że jest ktoś z rodziny u Ciebie (mama) i Ci pomaga.
 
Jestem Ja...:-)!
Tylko ostatnio mam mniej czasu, a więcej zmartwień na głowie.
Sealife jest a zamkniętym terenie, więc smiało można tam jechać nawet zimą:tak:.
Jesli zas chodzi o towarzyskie spotkania moich dzieci, to chodziłam z nimi na spotkania w polskiej i angielskiej grupie, ale jakis czas temy zrezygnowałam z nich i teraz integrują się tylko na placach zabaw, no i mam w pobliżu siostrę z dziećmi i kilka koleżanek, także z maluchami, więc nie narzekam. Ale Tobie pewnie musi być ciężko w takim troszkę odizolowaniu?
 
o kurczę, siostra... ale Ci zazdroszczę... ja tak sama zupełnie aż strach :szok:
mój Szymuś poszedł dziś pierwszy raz na sesję do przedszkola ... na razie nie dzwonili, że coś zdemolował albo że płacze w niebogłosy :laugh2:
a jeszcze mam pytanko-wystawiałaś,Mamuśka coś na ebayu kiedyś? Mam książki do sprzedania a tam sobie śpiewają żeby mieć linię telefoniczną do zweryfikowania jak wystawiasz aukcję a my mamy tylko komórki :wściekła/y:
wie któraś, dziewczyny, jak to dokładnie działa na ebayu?
 
reklama
Do góry