reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wołomina

Mój śpi odkąd odpaliłam silnik po spotkaniu i póki co nie zanosi się by szybko wstał:-) a musimy pojechać za 30 min po tatę:tak:

Co do jego grzeczności to może być zasłona dymna;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej mamy z Wołomina:)
Potrzebuje waszej pomocy:)
Jestem w 9 tyg. ciąży i ostatnio zaczęłam krwawic.Pojechałam na IP i stwierdzili poronienie zagrażające dodam ,że cierpię na nadciśnienie:(Dostałam leki na podtrzymanie i miałam stawić się na USG u swojego lekarza prowadzącego by stwierdzić ,że wszystko ok i by zaczął leczenie nadciśnienia oraz pilnie na l-4.
Na to mój ginek: USG nie potrzebne, z ciśnieniem do kardiologa a nie do niego(z F.miałam poród wywoływany bo miałam nadciśnienie 169/120)cytologia po co?a torbiel która mam sama się wchłonie.
Z F. mieliśmy konflikt ( F.jest drugim dzieckiem)a ten nawet nie skierował mnie na sprawdzenie przeciwciał:( Gdy powiedziałam o l-4(na następnej wizycie bo teraz wizie łam urlop by odpocząć powiedział "do 12tyg. to jeszcze nie dziecko":(normalnie popłakałam się:(
Piszecie o dr Zdun i chciałabym się do niego wybrać.
Jaka jest cena wizyty i w ogóle jakim jest lekarzem?I jak z L-4?Wiem ,że ciąża to nie choroba ale naprawdę się martwię już jedno dziecko straciłam i nie chce tego przechodzić:(
 
Dziewczyny strasznie sie ciesze, ze udalo mi sie wczoraj dotrzec i Was poznac! Bardzo milo sie rozmawialo!:) Dzieciaki w dechę:)
Zdjecia tez super!:)
Madzia widzisz ile radochy nam sprawilas:)

Co do pilatesu, to ja sie zastanawiam, czy Zuzia by mi dala uczestniczyc w zajeciach. Czy to sa specjalne cwiczenia z dziecmi?
 
Z tego co ja się orientuje to pilates z dziećmi polega na tym że dzieci uczestniczą w ćwiczeniach więc maluszki nie są pozostawione same sobie.

Ćwiczenia takie można robić już z dziećmi od 2-3 miesiąca życia.

Tak więc się zgłaszajcie bo to jest super spędzony czas z dzieckiem a przy okazji wracamy do formy po ciąży i porodzie.
 
witam wszystkie mamusie :) jestem rocznik 87, mieszkam w Markach i mam dwojke dzieciaczków, synek ma prawie 3 latka a córcia półtora roczku, szukam mamuski na wspólne spacerki. czy jest tu jakaś mama z Marek??
 
Monikaaa2 Zdun bierze 120 zeta za wizytę, ale na każdej wizycie robi usg. Z pobraniem cytologii nie ma problemu, między mną a mężem też jest konflikt i w każdym trymestrze kierował mnie na zbadanie przeciwciał.. tylko badania też trzeba robić prywatnie, a ze zwolnieniem nie robi problemu. :) Lekarzem jest świetnym, tylko strasznie szybko mówi i trzeba się do tego przyzwyczaić :) A o dzidziusia musisz dbać, także polecam wizytę u Zduna.

Fajnie dziewczynki, że tak Wam się spotkania udają.. qurde, że ja mam do Was tak daleko .. buu..
Mamuśka22 ja jestem z Zielonki :(
 
MOnikaaa2 jak najszybciej ZMIEŃ LEKARZA to po pierwsze, jak to 9 tydz to nie dziecko? ja byłam u Zduna 2 tyg po skończonej miesiączce i jeszcze nie było widać fasolki ale czułam ze jestem w ciąży a on moich przeczuć nie zbagatelizował i założył mi kartę ciąży a dopiero za następne 2 tyg było widać ciążę. On dba o dziecko od samego początku. Zleca wszystkie niezbędne badania, prywatnie. Jest super lekarzem więc jak najbardziej polecam, drugą ciążę też będę prowadziłą u niego no oczywiscie jak się na nią zdecyduję bo jak narazie mała daje mi czadu i nie wyobrazm sobie drugiego :D A do jakiego teraz chodzisz? O widzę że urodziłaś prawie tak samo duże dziecko jak ja:) Moja ważyła 4680

Duralex
oj szkoda że mieszkasz tak daleko no ale może kiedyś jakoś do nas dotrzesz :) Będziemy czekały :)

MOje dziecko wczoraj nauczyło się ssać palca ale u ...nogi :D a dziś nauczyła się przekręcać z brzuszka na plecki :) ale szybko takie maluszki się uczą.
 
reklama
Brejka, kiedyś miałam bardzo blisko, bo mieszkałam w Wołominie, na tej samej ulicy co założycielka Waszego klubu :) na wiosnę mam zamiar kupić sobie auto, to wtedy jakoś się umówimy :) Kuba już wciągał marchewkę, ziemniaka, dynię, jabłko, morele, brzoskwinie i wszystko mu smakowało :)... dałam mu też polizać gruszkę :) a jak Lenka z przechodzeniem na mleko modyfikowane? Młody przewracał się z brzucha na plecy, ale ostatnio zapomniał jak to się robi .. obecnie jest na etapie udawania traktora, a jak widzę Lenka to mała gimnastyczka :)
 
Do góry