reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wołomina

Spróbuj w przychodni w zielonce, u nas w kobyłce na poprzecznej chyba robią, nawet nie wiem czy też nie u nas w przychodni rejonowej i zostaje na koniec multimedica. Musisz po dzwonić i się dopytać z terminami bo różnie z nimi bywa a i w szpitalu w wołominie też chyba robią
 
reklama
Witam,
odświeżam wątek;), pochodzę z Kobyłki ale od 8 lat mieszkam na obczyźnie, mam 4 letniego synka i 2 letnią córcię. W te wakacje wracamy do Polski na stałe a jako że kontakty ze starymi koleżanki hmm....delikatnie mówiąc osłabły;) liczę że może tutaj zapoznam jakieś mamusie do pogadania a moje dzieciaczki zdobędą nowych towrzyszy zabaw:)
Pozdrawiam
 
Jeśli szukasz towarzystwa mam z małymi dziećmi w Wołominie lub okolicach, zapraszamy na spotkania klubu mam prowadzonego przez stowarzyszenie zwykłe "Mamy Wołomin". Propozycja na już to „Metamorfoza Mama”.

Projekt ma za zadanie wesprzeć młode matki, które często w okresie po ciąży nie potrafią lub nie mają możliwości zadbać o siebie. Będzie to cykl 4 spotkań: z fryzjerką, stylistką, brafitterką, doradcą kosmetycznym i wizażystką. A projekt zakończy sesja fotograficzna mam z dziećmi/ mam z brzuszkami.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 25 sierpnia. Zajęcia zaczynają się 3 września (w dwóch grupach tak, by również mamy pracujące mogły w nich uczestniczyć).

Szczegóły na stronie: Metamorfoza Mama | MamyWołomin.

Zapraszamy.
 
Witam.
Zapraszamy wszystkie mamy, tatusiów i innych opiekunów dzieci do lat 5 z terenu Wołomina i okolic na zajęcia organizowane przez Fundację Mamy Wołomin. Tak tak, zarejestrowałyśmy fundację po to, by jeszcze lepiej i jeszcze więcej działać na rzecz rodzin z małymi dziećmi z naszych okolic.

Obecnie, dzięki dofinansowaniu z Budżetu Powiatu Wołomińskiego rozpoczynamy realizację projektu „Razem – integracja rodzin w powiecie wołomińskim” mającego na celu pogłębianie więzi rodzinnych poprzez wspólne zajęcia dla dzieci i rodziców.

Projekt składa się z dwóch rodzajów zajęć, na które zapraszamy rodziny z terenu całego powiatu wołomińskiego.

  1. Nowatorskie zajęcia rozwojowo-integracyjne dla par: rodzic + dziecko mające za zadanie nauczyć rodziców zabawy z dzieckiem o nazwie „Pobawmy się razem”
  2. Zajęcia rękodzielnicze mające na celu nauczyć rodziców tworzenia własnymi rękoma różnorodnych przedmiotów z przeznaczeniem dla domu, rodziny i dziecka o nazwie „Poznajemy rękodzieło”
Zajęcia będą odbywały się w Wołominie, w Miejskim Domu Kultury, w okresie XI-XII 2012. Ruszamy już w połowie listopada! Obowiązują zapisy na mail. Wszystkie informacje znajdziecie na naszej stronie MamyWołomin oraz na fun page https://www.facebook.com/MamyWolomin

Zapraszamy!
 
Do góry